Kutluay Ailesi Reklam yıldızı oldu

'Haberler' forumunda Sibel tarafından 19 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu


 1. Daha önce bir reklam için kamera karşısına geçen İbrahim ve Demet Kutluay çiftine şimdi de çiftin kızları dünyalar tatlısı İrem katıldı.

  [​IMG]
  Demet-İbrahim Kutluay çifti ve kızları İrem, E.C.A. SEREL markası için kemara karşısına geçti. Markanın yeni ürün serisini tanıtmak için çekilen reklamlarda oynayan Kutluay Ailesi, beş filmde rol aldı. Markanın sağlam ve güvenilir duruşu, kendileriyle örtüştüğü için böyle bir projede yer aldıklarını dile getiren İbrahim Kutluay, şöyle konuştu: "Reklam filmi, doğallık ve sıcaklık ortamında çekildi. Beş-altı saat süren çekimlerin sonrasında eve gidince, İrem tüm gün markanın sloganı olan 'E.C.A Yıllarca Beraberiz'i tekrarlayıp durdu." Demet ve İbrahim Kutluay çifti, ilk kez kızlarıyla birlikte bir reklam filminde oynadıklarını ve markanın sloganında olduğu gibi yıllarca beraber olmak isteyen bir aile olduklarını ifade etti.

  [​IMG]
  Çekimlerin çok rahat geçtiğini söyleyen Demet Şener Kutluay, “Reklam 1 günde çekildi. Ekibimiz çok iyiydi. Sette İrem için çikolatalar, dondurmalar hazır tutuldu. İbrahim ve ben disiplinli, prensipli insanlar olduğumuz için çocuklarımızı da o şekilde yetiştiriyoruz. Reklam filmi teklifleri çok geliyordu ama biz aile yapımıza uygun projeler bekledik. Bu proje de bizim için çok güzel oldu diye konuştu.Şimdilerde ünlü çiftin 5 ayrı reklamda daha oynayacağı konuşuluyor.
   


Similar Threads: Kutluay Ailesi
Forum Başlık Tarih
Haberler Defne joy foster ailesi sonunda patladı 9 Şubat 2011
Haberler Kıvanç Tatlıtuğ, Sevgilisini ailesiyle tanıştırdı 6 Mayıs 2010