Kurtlar Vadisi Pusu Oyunu

'Oyun Bölümü' forumunda Aysell tarafından 30 Eyl 2009 tarihinde açılan konu

 1. Kurtlar Vadisi Pusu Oyunu
  Kurtlar Vadisi Pusu Oyunu oyna


  "Kurtlar Vadisi Pusu" dizisinin, bir internet sitesince hazırlanan bilgisayar oyunu, büyük ilgi görüyor. Oyun Polat'ın ofisine baskınla başlıyor.

  Perşembe günleri gösterime giren ve konusu ve işleniş biçimi açısından Türkiye'nin gündeminden düşmeyen "Kurtlar VadisiPusu" dizisinin bilgisayar oyunu da ilgi çekiyor. Bir internet sitesinin "en çok oynananı" haline gelen bu oyun, savaş oyunları sıralamasında birinci sırada yer alıyor. Bugün itibariyle 1 milyonu aşkın kişinin oynadığı oyunun rağbet görmeye devam etmesi halinde ikinci bölümüde hazırlanacak.

  İnternet sitesinin Yöneticisi Semih Kırgel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ekip olarak, sitelerinde Türkiye'deki güncel ve tutulan konularlailgili oyunları yayınlamayı amaçladıklarını bildirdi.Hem güncel olması hem de binlerce hayranı bulunması dolayısıyla KurtlarVadisi Pusu dizisinin oyununu yapmaya karar verdiklerini belirten Kırgel, "Bukadar hayranı olan bir dizinin internette oyununun olup olmadığını araştırdık veolmadığını gördük. Bunun üzerine oyunun bize dönüşünün yüksek olacağını düşünerekbunu yapmaya karar verdik" diye konuştu.

  oynamak için TIKLAYIN
   
 2. Cevap: Kurtlar Vadisi Pusu Oyunu

  Oyun yasaklanmış.Keşke yasaklanmasaydı :(
   
Yükleniyor...