KurtLar Vadisi FiLisTin Filmi Hakkında bilgi

'Güncel Bilgiler' forumunda cCasT tarafından 3 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

?

KurtLar Vadisi FiLisTin Hakkındaki DüşünceLeriniz ?

 1. YararLı OLacagına İnanıyorum ...

  3 oy
  30.0%
 2. KesinLikLe izLenmesi Gereken bir FiLm

  2 oy
  20.0%
 3. Bence yararLı buLmuyorum

  2 oy
  20.0%
 4. Bu FiLm TürkiyeyLe İsraiL arasını daha köTü bozabiLir

  0 oy
  0.0%
 5. İntikam Daha farkLı aLınabiLir

  2 oy
  20.0%
 6. Diger

  1 oy
  10.0%

 1. Pana Filmin yapımcılığını üstlendiği Türkiyenin en büyük filmi “Kurtlar Vadisi Filistinin çekimleri, Tarsusta başladı. Film ekibi ve oyuncular, Tarsus halkının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

  Tarsus Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Tarsus'ta birçok film çekildiğini, en büyük ilginin "Kurtlar Vadisi Filistin" filminin gördüğünü belirtti. Filmin Tarsus'ta çekilmesinden dolayı mutluluk duyduklarını belirten Kocamaz, Tarsus'un tanıtımı açısından iyi bir gelişme olduğunu söyledi.

  Çekimleri Tarsus, Adana ve Mersinde gerçekleştirilecek olan “Kurtlar Vadisi Filistinin dev oyuncu kadrosunda Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Kenan Çoban, Erdal Beşikçioğlu, Nur Aysan, Mustafa Yaşar, Erkan Sever, Zafer Diper ve Umut Karadağ yer alıyor.
  5 Kasım 2010da Türkiye ve dünyada aynı anda vizyona girecek “Kurtlar Vadisi Filistin filminin yapımcılığını Pana Film adına Raci Şaşmaz üstlenirken, senaryosu Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan tarafından kaleme alındı. Filmin yönetmenliğini ise Zübeyr Şaşmaz üstleniyor. Kurtlar Vadisi Filistinin Özel Efekt (Special Effects) koordinatörlüğünü Mark Meddings ve dublör koordinatörlüğünü Dusan Hyska yapıyor. Görüntü yönetmenliğini Selahattin Sancaklının yaptığı filmin müzikleri de Kalan Müzike ait

  Filmin konusu ise şöyle:

  Gazzeye insani yardım malzemeleri götürmeye çalışan gemilere yapılan kanlı baskın üzerine Polat Alemdar ve arkadaşları Filistine gitmiştir. Yapılacaklar bellidir: Bu baskının askeri planlayıcısı ve yürütücüsü olan İsrailli komutan ele geçirilmelidir.
  Filistinlilerle kurulan ilk temaslar sayesinde hedefine adım adım yaklaşmaya çalışan Polat Alemdarı bazı sürprizler beklemektedir. Hedeflerindeki kişi olan Moşe Ben Eliezerin kural tanımaz gaddarlığı ve teknolojik imkânları işleri zorlaştırmaktadır. Polat, Moşeye ulaşmaya çalışırken, Filistinde masum insanların nasıl öldürüldüklerini görür. Moşe, köyleri yıkmakta, çocukları öldürmekte ve Polata yardım eden herkesi hapse atmaktadır. Ancak teknolojik imkânlar ve kural tanımazlık, Moşeyi kurtarmaya yetmeyecektir.
    2. Kesinlikle İzlenmesi Gerek Bir Sinema..:)
    3. YararLı OLacagına İnanıyorum.:f118:
    4. YararLı OLacagına İnanıyorum ... ;)

  israilin tepkilerini bekliyorum hehe :)))
    5. Aynen tepkiLeri fena oLacak İsraiLin
    6. valla ben kurtlar vadisini seven biri değilim ama daha farklı bir intikam olabilirdi diyorum
   


 7. Dx.

  Dx.


  Artık Kurtlar Vadisi görmek istemiyorum. Ne için olursa olsun.
    8. Ben Yararlı Bulmuyorum Ama Şunun İçin Yararlı Bulmuyorum israil Bunun Altında Kalmaz Diye Düşünüyorum Mutlaka Bir Şekilde İntikam Alır...
   


Similar Threads: KurtLar Vadisi
Forum Başlık Tarih
Güncel Bilgiler Alakır Vadisi Hakkında Bilgi 17 Mayıs 2016
Güncel Bilgiler Türkiye’nin ilk Kelebekler Vadisi 16 Mayıs 2016