Kurban Bayramı Yeni Tebrik Mesajları

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 28 Eylül 2013 tarihinde açılan konu


 1. Kurban Bayramında eş ve doslarınıza sayfamızda yer alan kısa tebrik mesajları gönderebilirsiniz.Sevdikleirnizin ve arkadaşlarınızın Kurban Bayramlarını bu güzel mesajlarla kutlayabilirsiniz.

  Mutluluğun Türkiye enflasyonu kadar yüksek, üzüntün memur maaşı kadar az, geleceğin ise Demirelin kafası kadar parlak olsun, Kurban Bayramın mübarek olsun!

  Bu mübarek Kurban Bayramı gününün gününde Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Kurban Bayramınız mübarek olsun..

  Tüm arkadaşlarımın Kurban Bayramıını en içten dileklerimle kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim. Her şey gönlünüzce olsun!

  Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramının, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.

  En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar.

  Kurban Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

  Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramı.nın, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle...

  Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun

  Güzellik, birlik, beraberlik dolu, daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

  Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katli, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun...

   


Similar Threads: Kurban Bayramı
Forum Başlık Tarih
Güzel Sözler Kurban bayramı resimli mesajları whatsapp 23 Eylül 2015
Güzel Sözler Kurban Bayramı Resimli Kutlama Mesajları 2016 23 Eylül 2015
Güzel Sözler En Güzel Kurban Bayramı Mesajları 2014 28 Şubat 2014
Güzel Sözler Dini Kurban Bayramı Mesajları 20 Ekim 2013
Güzel Sözler Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları 20 Ekim 2013