Kurban Bayramı Mesajları Komik 2013

'Güzel Sözler' forumunda Aderito tarafından 19 Aralık 2012 tarihinde açılan konu


 1. 2013 en komik Kurban Bayramı Mesajları


  Minareden atlarım, bayramını kutlarım.

  Senin de, ananın da, babanın da, kardeşlerinin de bayramını kutlar, sağlık ve esenlikler dilerim.

  İslamiyetten kaçırılmayacak fırsat! 23, 24, 25 ekim günlerinde sınırsız tatil yapma, tatlı ve şeker yeme özgürlüğü sizi bekliyor. Üstelik sadece müslüman olmanız yeterli! Ayrıntılı bilgi için şehadet getirin, otomatik üyeliğinizi kazanın.

  Sayın abonemiz, eskiye ait namaz ve oruç borcunuz tespit edilmiştir. Amel defteriniz dolmadan lütfen borcunuzu ödeyiniz. Ahiret işleri genel müdürlüğü, İyi bayramlar diler.

  Bugün yüzün öpülmekten solsun, miden 5 kg şekerle dolsun, cüzdanını bücürler soysun, gönlün huzura doysun, bayramınız kutlu ve mutlu olsun

  Sesinin çığlığını karanlığa bırak üfle gökyüzüne, kaydırabildiğin kadar yıldız kaydır tut dileklerini ve hep kendin için gülümse, iyi bayramlar
    2. Cevap: Kurban Bayramı Mesajları Komik 2013

  İyi bayramlar, gerçi sana her gün bayram ama olsun


  Gecen Yatağında Gündüzün Msn'de Olsun..


  Biliyorsun, bugün bayram. daha 3 gün bayram devam edecek. ben sadece bugünü kutlamak istemiyorum. Bu bir süreçtir. 4 günlük bir bayramın tamamı mübarek olsun. Sağlık mutluluk dilerim. Tabii mutluluk herkese göre değişir. Seni mutlu eden her neyse onlari dilerim. Yoksa başkalarını mutlu edecek şeylerden sana ne!? Ama sağlık öyle değil. Herkes için benzer anlamlar ifade eder. Daha neler diyebilirim ama, yer kalma  “Telefonum telefonunuzun bayramını en içten dileklerle kutlar, uzun batarya ömürleri diler.

  Gömleğiniz Levis, pantolonunuz Diesel, bayramınız mübarek olsun.

  Tanrıdan su istedik, denizleri; çiçek istedik, kırları; dost istedik bu numarayı verdi