Kuran-ı Kerim Yakacaklar

'Haberler' forumunda alemşah tarafından 1 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu 1. Kendi dinlerinin neler yaptığından haberi olmayan insanlar bizim dinimizide kötülemeye çalışıyorlar.


  “The Dove World Outreach Center (Güvercin Dünya Yardım Merkezi) isimli kilise, internet sitesi ve facebook sayfasından Hıristiyanları 11 Eylülde Kuran yakmaya çağırıyor.
  [​IMG]
  ABD'nin Florida eyaletinde bir kilise 11 Eylül saldırılarının yıldönümünde, “şeytanın dini olarak tanımladığı İslam'ı protesto etmek için “Kuran yakma günü düzenlemeyi planlıyor.


  Kilisenin rahibi Terry Jones, “İslamın şeytanın dini olduğuna inanıyoruz. Milyarlarca insanı cehenneme götüren, insanları kandıran bir din, şiddet içeren bir din. Bu pek çok kez kanıtlandı dedi. Ülkedeki bazı Hıristiyan grupları ile Müslümanlar ise, kilisenin bu girişimini engellemeye çalışıyor. Ulusal Evanjelistler Derneği bir açıklama yayımlayarak kiliseden Kuran yakma günü planını iptal etmesini istedi. Dernek, böyle bir etkinliğin dünya çapında dinler arası gerilime yol açacağı uyarısında bulundu. Amerika-İslam İlişkileri Konseyi isimli kuruluş da, Müslümanları Ramazan ayı boyunca “Kuranı paylaş toplantıları düzenleyerek İslamofobinin yayılmasını önlemeye çağırdı.

  Californiadaki Temecula Vadisi İslam Merkezinin bir kilisenin yanına cami inşa etme planı protesto gösterilerine neden oldu. Cami planına karşı çıkan bölge halkı ile Müslümanların cami yapma hakkını savunan Hıristiyan gruplar aynı anda gösteri düzenledi.
  superonline
    2. Cevap: Kuran-ı Kerim Yakacaklar

  Bir İbret Hikayesi Vardı..Çocuk Kur'an-ı Kerim Yırttı..10 Dk İçinde Değişik Bir Canlıya Dönüştü..İnşallah Bunlarda Öyle Olur..Bizi Çekemeyen Din Dışılar Cehennemde Kül Olsun İnşallah...:f196::f196::f20:
    3. Cevap: Kuran-ı Kerim Yakacaklar

  yüce rabbim şunları taşa çeviriver bütün dünya görsün
    4. Cevap: Kuran-ı Kerim Yakacaklar

  Ahirette onların yırtılmadık yerleri kalmayacak .....
    5. Cevap: Kuran-ı Kerim Yakacaklar

  Edebim musade etse çok sey diyecegimde demeyim ben en iyisi...