Küçük sırlar enginay gültekin kimdir?

'Resimli Konular' forumunda Dark tarafından 14 Tem 2010 tarihinde açılan konu

 1. Küçük Sırlar, Timur Savcı tarafıdan yaratılan Türk gençlik drama dizisidir. 14 Temmuz 2010 tarihinde Kanal D'de yayınlanmaya başlamış, 29 Kasım 2010'da Star TV'ye geçmiş[1] ve 2 Eylül 2011'de sona ermiştir. Tims Productions tarafından yapılan dizi İstanbul Etiler'deki gençlerin sıradışı hikâyelerini ele alır.

  Dizi, başrol karakter Su Mabeynci'nin (Sinem Kobal) ve çevresindekilerin hayatları etrafında döner. Zengin, dominant annesinden yeterli ilgiyi göremediği için hastalıklı ve güvensiz bir yapısı olan Arzu, Su'yu çok seven ama bir yandan da onu çok kıskanan arkadaşıdır. Hikaye aynı zamanda zengin bir iş adamının oğlu olan pesimist, çekici ve anarşist Çetin "Çet" Ateşoğlu (Burak Özçivit), okulun en popüler, en hızlı ve Çet'in üvey kardeşi olan Ayşegül Yalçın (Merve Boluğur), Çet'in yakın arkadaşı olan çapkın Ali (Kadir Doğulu), orta sınıf bir ailenin çocuğu olan Demir Karaman (Birkan Sokullu) ve Demir'in kız kardeşi Meriç'in (Ecem Uzun) hayatları hakkındadır.

  Küçük sırlar enginay gültekin resimleri

  [​IMG]

  enginay-gültekin-1. enginay-gültekin5. enginay-. enginay-2. enginay-4.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 4 Kas 2014
 2. sen

  sen

  bu mu güzelmiş?
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 4 Kas 2014


 3. [DIKKAT]Her Konuya Yorum Yapmak Zorunda Degilsiniz..Begendiklerinize Ve Fikriniz Oldugu Konulara Yorum Yapınız..[/DIKKAT]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 4 Kas 2014
 4. sen

  sen

  demek bana katılan var!!!
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 4 Kas 2014