Küçük Osman'ın Yeni Projesi

'Medya Bölümü' forumunda zamaneanne tarafından 23 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu


 1. Küçük Osman Hangi Projede


  Öyle Bir Geçer Zaman Ki Osman'ın Yeni Projesi


  [​IMG]


  Kanal D'nin fenomen dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki yeni sezona Osman'sız devam ediyor. Dizinin hikayesi gereğince Osman Büyüdüğünden, Osman karakterini canlandıran ve türk halkının sevgisini kazanan Emir Berke yeni bir proje için hazırlıklara başladı bile...

  Türkiyede de ilgi ile izlenen ve önemli gişe hasılatı sağlayan Harry Potterin Türk versiyonu Hititya: Madalyonun Sırrı isimli sinema filminin çekimine Kapadokya bölgesinde başlandı.Kapadokya Bölgesinin plato olarak kullanıldığı filmin başrollerinde Almanyanın oyuncularından Bruno Eyron ve Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Osman karekterini canlandıran Emir Berke Zincidi başlıca rolleri paylaşıyor.

  Türkiyede bir ilk olacak film güçlü oyuncu ekibinin yanı sıra görsel efekt uygulamaları ve Kapadokyada yaratılan platosuyla da dikkat çekti. Fantastik bir dünyada annelerini bulmaya çalışan 3 kardeşin maceralarını konu alan filmde Türk ve Alman oyuncular yer alıyor.

  7 milyon TL bütçeli filmde, Türkiye ve yurt dışında beğeniyle izlenen tiyatro ve sinema oyuncusu Serra Yılmaz ile Kurtlar Vadisinin Mematisi Gürkan Uygun ile Avni Yalçın, Uğurkan Erez, Okan Yalabık, Mete Horozoğlu ve Engin Akyürek,Alman oyuncu Bruno Eyron gibi isimler de rol alıyor. Alman yönetmen Verena S. Freytagın çekeceği filmin uygulamalı yapımcılığını Propaganda ve Ulak isimli sinema filmlerinin yanı sıra, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisine imza atan Cengiz Deveci üstlendi.