Küçük Kadınlar Elif- (Ekin Türkmen)

'Medya Bölümü' forumunda Dark tarafından 2 Nisan 2009 tarihinde açılan konu


 1. Küçük Kadınlar Dizisi Elif (Ekin Türkmen)

  Ekin Türkmen (Elif)küçük kadınlar dizisindeki sempatik ablayı oynuyor. Küçük kadınlar filminin 40. bölümünde tecavüz sahnesiyle adeta ününe ün kattı ekin türkmen, yansitilan açık sahnelere ise oyuncukta kurallarım yoktur dedi. ekin türkmenin hayatini taniyalim

  [​IMG]

  Doğumu
  1984 - Ankara
  Eğitimi
  Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümü
  Diğer
  Reklam deneyimi var, modellik yapıyor, dans ediyor, buz pateni yapıyor. Best Model yarışmasına katıldı.
  Yayınlandığı dönemde büyük beğeni kazanan ‘Ekmek Teknesi’ adlı dizi ile oyunculuğa ‘merhaba’ diyen ve ardından sinema ve reklam filmleri ile oyunculuktaki iddiasını sürdüren Ekin Türkmen, eğitimini de bu alanda sürdürüyor.
  Ekmek Teknesi’nde Songül, Acı Hayat’ta Özlem ve Keloğlan Kara Prens’e Karşı filminde Külkedisi olarak çıktı karşımıza… Şimdilerde romantik reklam filmleri ile televizyonlarda boy gösteriyor… Yeni neslin öne çıkan başarılı oyuncularından Ekin Türkmen’i yakından tanıyalım…
  Ekin Türkmen’i biraz tanıyabilir miyiz?

  [​IMG]

  1984 İzmir doğumluyum, 3 yıldır İstanbul’da yaşıyorum. Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü 3. sınıfta okuyorum. Çocuktum buraya geldiğimde, Osman Sınav; “Bir dizi yapıyoruz, adı ‘Ekmek Teknesi’, oynar mısın?” dedi. Tamam dedim, topladım her şeyimi geldim buraya… Tabi ki bu kadar kolay olmadı. Ailem, gerçi alışkındır özgür kız Ekin’e ama, “Bu kadarı fazla” dediler. Bir toplantı yapıldı. Biz iki kardeşiz, bir de kız kardeşim var. Babam ve annem, bizi kararlarımızda özgür bırakır ama olumlu, olumsuz neler yaşayacağımızı da uzun uzun anlatırlar. Onaylamasalar da yanımızdadırlar ve mecburen buraya gelmeme destek oldular. Hala telefonda ağlar babam ‘gelmiyor musun?’ diye.
  [​IMG]

  Osman Sınav’la nasıl tanıştınız?
  İzmir’li modacı Ertan Kayıtken çok sevdiğim özel insanlardan birisidir. Beni çok beğenirdi ve bir ışığım olduğuna inanırdı, onun aracılığı ile oldu.
    2. Cevap: Küçük Kadınlar Elif- (Ekin Türkmen)

  Mükemmeeel .. .. :p:cool:
    3. Cevap: Küçük Kadınlar Elif- (Ekin Türkmen)

  Kız çok güzel.:f196:
  Tesekkürler Dark abicim.:f40: