Küçük Gözler İçin Makyaj Önerileri

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 7 Haziran 2013 tarihinde açılan konu


 1. Küçük Gözler İçin Makyaj Önerileri Neler?  Makyajın yüz yapınıza uygun olması yerinde ve güzel bir mayaj için mutlaka bilinmesi gereken öneriler küçük gözlüler için nasıl göz makyajı yapacakları konusunda öneriler hazırladık sizlere.Küçük gözlü kadınların makyaj yaparken dikkat edecekleri şeyler;

  Gözleri küçük olan kadınlar dikkat gözlerinizi ön pilana çıkartmak istiyorsanız kesinlikle kaş bakımınıza çok dikkat etmelisiniz.Kaşlarınız düzgün alınmalı aryıca şeklide yüz yapınıza gözlerinize uygun olmalı.Kaşlarınıza kaş kalemi ve fırçaları ile inceltmeden de şekil verebilirsiniz.

  Göz makyajında gözlerinizin olduğundna daha büyük görünmesini istiyorsanız kesinlikle açık renklerde göz farı kullanmalısınız.Gözlerinizin daha iri görünmesi için alt ve üst kirpiklerinizin çizgisi boyunca eyelenier kullanın ve küçük bir ayrıntı gözlerinizin içerisine deği dış kısmına kalem sürün.Sürdüğünüz göz kalemini küçük dokunmalarla dağıtmalısınız ayrıca beyaz renkte göz kalemi kullanın gözlerinizi hem aydınlık gösterecektir hemde daha büyük.

  Ayrıca son bir önerimiz daha olacacak gözlerinize eyelenier kullanarak farklı makyaj sitillerini deniyerek gözlerinizi daha belirgin hale getirebilirsiniz.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/kucuk-gozlere-makyaj-onerileri-24192.jpg]kucuk-gozlere-makyaj-onerileri-24192[/IMGALT]