Kovalar 16-22 Ocak 2012 haftası neler yaşayacak?

'Kadınların Dünyası' forumunda EyLüL tarafından 15 Ocak 2012 tarihinde açılan konu


  1. Kovalar 16-22 Ocak haftası neler yaşayacak? 2012 kova burcu haftalık yorumları

    Cevap: Kovalar 16-22 Ocak 2012 haftası neler yaşayacak?

    Güneş henüz Kova burcuna ilerlemedi ancak 20sinden sonra genel bir rahatlama ve pozitife dönüş başlayacak. Bu dönemde tamamlanması gereken işler ve bazı kısıtlamalar sizi zihinsel açıdan oldukça yoruyor olabilir. Geçmişle hesaplaşmaktasınız ancak artık yavaş yavaş geleceğe de bakabilirsiniz. Yine bu dönemde parasal destekler ve yeteneklerinizi, hayal gücünüzü olumlu yönde değerlendirebileceğiniz olanaklar söz konusu. Kadınlarla ilgili uğraşlar kazançlarınıza olumlu yansıyabilir. Kişisel girişimleriniz artmakta. Daha umutlusunuz.

    Aşk hayatınızda, idealist hedefleriniz yüzünden hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizle bağlantılı planlar yapabilirsiniz. Sanatsal alanda tasarlamalar önem kazanabilir.

    Yaratıcılığınızı ilgilendiren konularda ideallerinizin peşinden gitmek isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizle daha çok görüşebilir, amaçlarınıza dair hayaller kurabilirsiniz. Sigorta, kredi, komisyon türü finansal konular nedeniyle önemli gelişmeler yaşayabilir, kısıtlamalar nedeniyle baskı hissedebilirsiniz.