Kova Burcu Kasım 2012 Yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda EyLüL tarafından 27 Ekim 2012 tarihinde açılan konu


 1. Kova Burcu 2012 Kasım Ayı Yorumu  2012 Kova Burcu Kasım Yorumları

  Kova Burçları bu ay Merkür sosyal hayatınızda birçok fırsatı önünüze çıkarıyor. Bu ay, ikna kabiliyetiniz artıyor. Gündemde olan konularla ilgili birleştirici konuşmalar yapacağınız ortamlarda bulunabilirsiniz. Çevresel faktörler sayesinde güçleneceğiniz işler peşinde koştururken, sosyal kişiliğiniz de sağlam temeller üzerine oturacak. Geçmişte aldığınız birçok iş teklifi tekrar karşınız çıkıyor.

  Kova burçları Kozmik enerjilerin size verdiği desteklerle, entelektüel konularda daha belirgin çalışmalar içine gireceksiniz. Meraklı yönleriniz atağa kalkıyor.

  Popüler konularda istediğiniz performansı yakalayacaksınız. İletişim konusunda son derece aktif, hareketli ve bilgili yönlerinizle ön plandasınız. Gireceğiniz ortamlarda destek göreceğiniz gibi, size karşı çıkan kişiler de olacak. Evrenin sunacağı köklü değişimlere kendinizi teslim edin.Siz Kova burçları Bu ay, sağlığınızla ilgili önemli bir sorun olmamasına rağmen değişen hava koşulları karın bölgenizde ağrılara neden olacak. Ayaklarınızı üşütmemeli, kendinize dikkat etmelisiniz.

  Ağır yiyeceklerden uzak kalmalı ve kalori dengenizi korumalısınız. Ani hareketlerden etkileneceksiniz. Bacak kaslarına dikkat etmelisiniz..
   


Similar Threads: Kova Burcu
Forum Başlık Tarih
Kadınların Dünyası Kova Burcu Diyeti 19 Şubat 2013
Kadınların Dünyası Kova Burcu Erkek Özellikleri 2013 13 Şubat 2013
Kadınların Dünyası Kova Burcu Erkeği 10 Şubat 2013
Kadınların Dünyası Kova Burcu Kadını 10 Şubat 2013
Kadınların Dünyası Kova Burcu Yorumları 2013 20 Aralık 2012