Korkan Çocuklara okunacak dua

'Dualar ve Faziletleri' forumunda Yasemin tarafından 11 Mar 2014 tarihinde açılan konu

 1. Korkan Çocuk İçin Okunacak Dualar  Çocuğunuz korkuyormu bunun için ne yapacağınızı bilemiyorsanız okumanız gereken birkaç dua paylaşmak istiyorum sizlerle.En küçük şeylerden korkan çocuklar için özellikle de gece korkan çocuklar için okunması tavsiye edilen dualar ve tesbihler...

  Gece Korkan Çocuğa Okunacak Dua

  Allahümme bihürmeti isa ve bihürmeti Musa ve bi hürmeti İbrahimel-halili neccinii min şerri má raeytü filmenámi birahmetike Ya Erhamerrahimin.

  Ey benim Allahım

  Hz. İsa hürmetine, Hz. Musa hürmetine, Halilin olan Hz.İbrahim hürmetine,Rahmetin ile Rüyamda görmüş olduğum şeyin şerrinden beni kurtar.Ey merhametlilerin en merhametlisi .

  Uykusunda korkan çocuğa okunacak dua uykusunda korkan çocuğa okunacak dua,Uykusunda korkanlar için DuaUykusunda korkanlar aşağıdaki duayı yatmadan evvel okurlarsa biiynillah onlara korku veren birşez olmaz.

  اللهُمَّ بِحُرْمَةِ عِيسَي وَ بِحُرْمَةِ مُوسَي بِحُرْمَةِ اِبْرَاهِيمَ الْخَلِيلِ نَجِّنِي مِنْ شَرِّ مَا رَاءَيْتُ فِي الْمَنَامِ بِرَحْمَتِكَ يَا اَرْحَمَ الرِّاحِمِينَ

  Allahümme bihürmeti isa ve bihürmeti Musa ve bi hürmeti İbrahimel-halili neccinii min şerri má raeytü filmenámi birahmetike Ya Erhamerrahimin.

  Dunaın Anlamı

  Ey benim Allahım Hz. İsa hürmetine, Hz. Musa hürmetine, Halilin olan Hz.İbrahim hürmetine,Rahmetin ile Rüyamda görmüş olduğum şeyin şerrinden beni kurtar.
  Ey merhametlilerin en merhametlisi .
   
Yükleniyor...