Konyalı Küçük Beyza

'Haberler' forumunda HazaN tarafından 2 Haziran 2009 tarihinde açılan konu


 1. çok üzgünüm arkadaşlar hemde çokkkk
  33 gündür tüm Konyanın yana yakıla aradığı küçük beyza hakkında bir haber çıktı ve keşke çıkmasaydı beynimden vurulmuşa döndüm...
  Allahım o anne ve babaya sabır ve dayanma gücü versin..
  Haberi sizlerle paylaşmak istedim lütfen kimseye güvenmeyelim zaman çok kötü:(

  :f196::f196::f196:
  Konya'da 33 gün önce ekmek almak için çıktığı evine bir daha dönmeyen 4 yaşındaki Beyza Çökekoğlu'nun, komşu kadın tarafından öldürüldükten sonra cesedinin sobada yakıldığı iddia edildi. Zanlı kadın gözaltına alınırken, içinde kemik parçaları bulunan soba da delil olarak adliyeye getirildi.

  Konya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerince yürütülen kapsamlı soruşturmada, çocuk ile birlikte en son görülen komşu kadın Kezban U. takibe alındı.

  Birçok kez konuyla ilgili ifadesi de alınan Kezban U'nun evine baskın yapan polis, evde sobanın içinde çocuğa ait olduğu belirtilen kemiklerini buldu. Gözaltına alınan Kezban U, Konya Adliyesi'ne çıkarıldı.

  Gözaltına alındıktan sonra, çocuğun yakıldığı iddia edilen sobayla birlikte Konya Adliyesi'ne getirilen Kezban U. (23), olay günü çocuğu boğarak öldürdüğünü, ardından da cesedi sobanın içine odunlarla birlikte yerleştirip, kolonya dökerek yaktığını itiraf etti.

  Zanlının, bakkaldan, annesinin eline yazdığı not kağıdındaki siparişleri alıp eve dönen çocuğu kendi evine götürdüğü, boğarak öldürdüğü çocuğu sobada yakmaya başladıktan sonra, çocuğun aldığı ekmek ve yumurtaları aynı apartmandaki bir komşusuna gidip, kahvaltıda yediği öğrenildi.

  Cinayet zanlısı kadının, çocuğun kaybolma olayından sonra olay yerine gelen gazetecilere “çocuğu son gören komşu” sıfatıyla çelişkili açıklamalar yapması dikkati çekiyor. Kamera kayıtlarındaki bu açıklamalar, kadının endişeli ruh halini net bir şekilde yansıtıyor.

  Beyza'yı öldüren komşusu

  Ayrıca, zanlı komşu kadının, çocuk kaybolduktan sonra dikkat çekmemek için Beyza'nın ailesinin yanına sıkça uğradığı öğrenilmişti.

  Öte yandan cesedi bulunan Beyza'nın annesi Asuman Çökekoğlu (20) ile dedesinin dün akşam, 'çocuğumuzun bulunmasına yardımcı olunur” düşüncesiyle bir televizyon programına katılmak için İstanbul'a gittiği, acı haberi orada aldıkları, bu akşam 20.00 uçağıyla Konya'ya dönecekleri öğrenildi.

  Hürriyet
    2. Cevap: Konyalı Küçük Beyza

  Söyleyecek hiç bir laf yok..
    3. Cevap: Konyalı Küçük Beyza

  Acayip üzüldüm yaaa. Ne istemişlerki küçücük kızdan :f9: Çok da şirinmiş :( Allahım annesine babasına sabırlar versin O komşuyu kıtır kıtır kesmek lazım ne zararı varmış ki küçücük kızın ona :f196: Allahım sen koru Yarabbim . Allah böyle bir şey kimsenin başına vermesin yaa çok üzüldüm nerdeyse ağlıcam Hemde daha 6 yaşındaymış ya yazık dünyada neler oluyor :( Böyle insanları Allahım herkezden korusun :)
    4. Cevap: Konyalı Küçük Beyza

  İnsanlık Nereye gidiyor ne diyeyim Aileye Allah büyük sabır versin:(
    5. Cevap: Konyalı Küçük Beyza

  Allah sabır versin ailesine .Böyle insanlardan da allah hepimizi korusun :)
    6. Cevap: Konyalı Küçük Beyza

  Bu tür haberleri oldum olası okuyamam..İnanmıyorum inanmak istemiyorum.Bunu yapan insan olamaz. Allahım nasıl bir olaydırki küçücük bir meleğin canına kıyabiliyorlar.Böyle insan sıfatıyla ortalıkta gezenleri Rabbim ıslah etsin..Tüm yavrularımızı korusun.:(
    7. Cevap: Konyalı Küçük Beyza

  adamlar artık elinde gelen her şeyi yapıyorlar.sanki dünyanın sonuna doğru gidiyoruz gibime geliyor.:(

  Allah sabırlar versin :(
    8. Cevap: Konyalı Küçük Beyza

  AYNEN KATILIYORUM SANA BU İNSANLIK NEREYE GİDİYOR ALLAHIM SEN SONUMUZU HAYIR ET :):)
    9. Cevap: Konyalı Küçük Beyza

  Okurken insanın tüğlerini ürperten bir olay böyle bir şeyi hangi insan yapabilir aklım almıyor.:f196:
  Allah ailesine sabır versin :( Dayanılacak gibi değil
    10. Cevap: Konyalı Küçük Beyza

  aman Allahım bu nasıl bi vahşet bunu yapan insan olamaz,inanamıyorum aklım almıyor çok üzüldüm Allah ailesine sabır versin.