Komik Sevgililer Günü Yazıları

'Eğlence' forumunda Pardus tarafından 6 Şub 2010 tarihinde açılan konu

 1. Herkes Yazıyor Ben de Yazdım :))))  Necati seni en yakın arkadaşınla aldattığım yalan vallahi. Ne zaman sorsam "Ben onun en yakın arkadaşı falan değilim" diyor. Yalnız senin olan Nermin.

  ***
  Hıdır Abi, benim, Vakkas. Abi, bu krizde sevgilimizin olmaması ne güzel değil mi abi?! Çiçek alma derdi yok. Ne ısmarlasam derdi yok. Ne şanslıyız di mi abi. Rumuz: Züğürt Tesellisi.

  ***
  Asuman, Didem beni terk etsin ki seni çok seviyorum. Yani, yalanım varsa Pınar'ı bir daha görmek nasip olmasın. Canan'dan ayrılayım ki, doğru söylüyorum kız. Daha ne diyeyim?! Sadık yarin Sadık.
  ***
  Ayten canım sevgilim benim. Bu mesajı sana karımdan gizli yazıyorum. Seni çok seviyorum. Aman o ne?! Necla geldi. Tahir.
  Tahir!. Kim bu Ayten çabuk söyle! Necla.
  Ah vurmasana Necla ya ... Tahir .
  Necla Abla vurma kız adama. Aptal olacak. Valla bak aramızda bi şey yok. Ayten.
  Sen sus konuşma oradan. Bir de konuşuyor. Hem abla senin anandır sıpa. Size gün yüzü gösterirsem bana da deli Necla demesinler. Necla.

  ***

  Dün saat 14.32'de Kadıköy iskelesinde yanımıza yaklaşarak gül satmaya çalışan çiçekçi kıza "Sağol canım. Evde reçeli var" diyen sevgilim Ziya Zayi Olmuş, tarafımdan terk edilmiştir. Yeni sevgili bulunacağından eskisinin hükmü yoktur. Pervin.

  ***
  Kıskanç sevgilim benim. Seni terk ederim blöfünü görüp "Git, bana kız mı yok, elimi sallasam ellisi" deyince iki elimi de bileğimden kırman hiç hoş değildi. Sayende 2 haftadır alçıdayım. Ama yılmıycam işte. Gidersen git. Bana kız mı yok. Hem ben ayağımı sall.... neyse... Tırsak Münir.
  ***
  Ceyda biz ayrı dünyaların insanıyız. Senin boyun 1.85 benim ki 1.45 Yanında kendimi makyaj çantan gibi hissediyorum. Bi de arada durup belden aşağı konuşma demiyor musun?! Çıldırıyorum. Kızım ne yapayım, anca beline gelebiliyorum tabi belden aşağı konuşurum ya.. Rumuz: Fındık Kurdu.
  ***
  19 yıl önce Zeynep Kamil'de yan yana kuvözlerde 3 gün geçirdiğimiz kız bebek. Seni hiç unutmadım. O sarışın hemşire kızla aramda bir şey yoktu. İnan gazımı çıkarıyordu. Rumuz: Pişikli.

  Kaynak : Maksimum.com
   
 2. Cevap: Komik Sevgililer Günü Yazıları

  Züğürt Tesellisi gibi olmuş bunlar :f30::)
   
 3. Cevap: Komik Sevgililer Günü Yazıları

  19 yıl önce Zeynep Kamil'de yan yana kuvözlerde 3 gün geçirdiğimiz kız bebek. Seni hiç unutmadım. O sarışın hemşire kızla aramda bir şey yoktu. İnan gazımı çıkarıyordu. Rumuz: Pişikli.:f30::f30:
   
 4. Cevap: Komik Sevgililer Günü Yazıları

  Dün saat 14.32'de Kadıköy iskelesinde yanımıza yaklaşarak gül satmaya çalışan çiçekçi kıza "Sağol canım. Evde reçeli var" diyen sevgilim Ziya Zayi Olmuş, tarafımdan terk edilmiştir. Yeni sevgili bulunacağından eskisinin hükmü yoktur. Pervin.  bna koptum:f30::f30::f30::f30:
   
Yükleniyor...