Kolej Günlüğü Dizisi (TNT)

'Popüler Diziler' forumunda HazaN tarafından 29 Mart 2011 tarihinde açılan konu


  1. Kolej Günlüğü hangi kanalda
    Kolej Günlüğü ne zaman başlıyor

    Hayal kurmanın tanrısal bir ilham, geleceğin habercisi olduğunu düşünen, gözlerinde güneş saklayan kız; Elif… Hayatın, hayali hep tek bir çizikle harcadığına inanan, öfkesi kendinden, boyundan, yaşından …büyük bir delikanlı; Onur… Hayal kurmanın basit bir avuntu, fukara edebiyatı olduğunu düşünen, herkesin hayallerindeki hayata sahip ama hala yüreği çocuk bir delikanlı; Mert…

    Hayal ya da hayat, tek bir harfin hesabını yapmayalım; bu üç gencin yollarını kesiştirir bir gün. Elif bir gün bir hayal kurar. Hepimiz gibi. İyi bir gelecek için iyi bir eğitim alabilmeyi ister. İlk durak İstanbul’un önemli kolejlerinden biridir. Özel Set Koleji, burslu öğrenci almak için sınav açar. Elif, hayattan beklediği işaretin bu sınav olduğuna ve kazanacağına emin, ilerler kendi yolunda.

    Öte yandan Onur, matematikle felsefeyle kafa şişirmek yerine bir an önce hayata atılmak, büyümek, güç sahibi olmak gibi bir başka hayalin kanadına tutunmuştur… Elif ,Mert ve Onur! Bu üç gencin yolu Set kolejinde birleşir! “Ne var ki işler hiç de tahmin ettikleri gibi olmaz.” Yapımcılığını Timur Savcı’nın üstlendiği, Yönetmenliğini Feride Kaytan’ın yaptığı, Senaryosunu Sevgi Yılmaz’ın yazdığı “KOLEJ GÜNLÜĞÜ” çok yakında TNT Ekranlarında.