Kolay Eyeliner Sürme Teknikleri

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 24 Eyl 2013 tarihinde açılan konu  1. [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/eylinernasil-surulur-4179.jpg]eylinernasil-surulur-4179[/IMGALT]

    Eyeliner sürmek gerçekten büyük marifet isteyen bir iştir açıkçası makyaj konusunda beceremediğim tek şeydir diyebilirim Eyeliner sürmek nedense yapamıyorum demekten yoruldum hemen eyeliner sürmeyi öğrenmeye karar verdim ve başardım çok denedim denedim ve harika oldu diyebilirim sizlerde aşağıdaki önerilerimi dikkate alarak en iyi şekilde eyelinet sürme tekniklerini öğrenebilirsiniz.

    [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/eylinernasil-surulur-94000.jpg]eylinernasil-surulur-94000[/IMGALT]

    Eyeliner iyi bir şekilde sürmek için yapmanız gereken ilk şey Eyeliner'i ne dik ne de çok aşağıda tutmanızdır. Tam eğik halinde bir düzlemşeklinde tutmalısınız.Eyeliner sürmeye ortadan ya da sondan başlamayın sakın. Her zaman en baştan sona doğru sürmeye dikkat edin.Eyeliner’ınızı tek dokunuşta sürmekten kaçınmalısınız. Birkaç kere ancak düzgün bir şekilde sürmeye çalışmalısınız.

    Eğer göz kapağınızın başlangıcı ve bitişi arasında çok fazla fark yoksa kesinlikle eyeliner’ı ince çekmeniz gerekmektedir.Ayrıca çekik gözler için eyeliner’ı güzel durduğu kadar uzatabilirsiniz bunun bir sakıncası yoktur çekik gözlerde.Deniyerek kendi stilinizi bulabilirsiniz bunun için bol bol deneme yapmanız gerekmektedir.