Kolay Diyetler

'Sağlıklı Yaşam' forumunda EyLüL tarafından 3 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu


 1. Kolay Diyet Önerileri

  Kolay ve Sağlıklı Diyet

  Diyet Listeleri Kişiye özel verilir öncelikle hangi diyeti uygulamak isterseniz isteyin bir doktora başvurmalısınız ve gerekli tahliller yapıldıkdan sonra her hangi bir sağlık sorununuz yok ise ve doktor tarafından diyet yapabilirsiniz denirse diyet yapmayı denemelisiniz umuyorumki bu uyarımı dikkate alırsınız sağlıklı günler...

  [​IMG]

  Göbek eriten diyet listesi


  Kuşkusuz birçoğumuz göbeğimizdeki fazlalıklardan şikayetçidir.Sadece kilolu kişilerin değil kilo almaya başlayan kişilerinde büyük bir sorunudur göbek bölgelerindeki yağlanmalar.Aşırı yağlanmalar ile göbeğimz sarkar ve hiç yaşamak istemeyeceğimiz bir görüntü ortaya çıkar.Peki göbek eritmek için ne yapmalıyız, göbeğimizi eski haline nasıl çevirmeliyiz ? Yapmamız gereken Gürkan Kubilayın 2 günlük diyet programınıda uygulamak.Bu programla kalça ve göbeğinizi eritebilirsiniz.

  1 ayda 8 kilo verme -1 ayda 8 kilo verdiren diyetin formülü diyet yapmaktan geçiyor.Bu diyet süresince günlük yürüyüş yapmanız gerekiyor bu şekilde zayıflarken sağlığınızı kaybetmekten korkmak zorunda kalmayacaksınız.En önemli nokta kahvaltı.Günün en önemli besini olan kahvaltınızı yeteri kadar yapmalısınız.Ayrıca bu diyette elma krom ve lahana kapsülleride kullanılabilir birçok ünlü zayıflamak için bu ürünleri kullanmışlardır e olukça faydalıdır.

  Kavitasyon yöntemi ile yağ eritip zayıflama Kavitasyon son zamanların en popüler zayıflama yöntemlerinden birisidir.Vücudunuzdan yağların direk olarak eritilmesini sağlayan bu yöntem oldukça faydalıdır.Bildiğimiz gibi yağ hücreleri birleşir ve bölgesel bir yağ dokusu oluşturur.İşte kavitasyon yöntemi yağ hücreleri arasındaki bağların çözülmesini sağlayarak zayıflatıp parçalara bölmektedir.Ayrıca sadece bayanların kullandığı bir yöntem değildir, birçok erkek göbek bölgesindeki yağlanmalar için kavitasyon yöntemini uygulamaktadır.Yazının devamında kavitasyon yöntemininin uygulanmasından, faydalarına dair birçok farklı bilgi bulunmaktadır.Kavitasyon yöntemini denemek isteyenler merak edenler için önerebileceğimiz konu.

  Emziren Anne diyeti

  Sizinde çocuğunuz var emziriyorsunuz fakat bir yandanda kilo vermekmi istiyorsunuz ? Papatya ve ıhlamur gibi çayların karışımların bulunduğu emziren anne diyeti emzirme döneminizde size yardımcı olabilir.Fakat önermiyoruz, çünkü bebeğinizi olumsuz etkileyebilecek durumlar ortaya çıkabilir.

  7 Günde 3 Kilo verme

  3 kilo vermek isteyenler için hazırlanan diyet programında, 7 günde 3 kilo vermek hakkında diyet listesi bulunmakta, bu diyet listesi Sabah, Öğle ve Akşam diyet listesinden oluşup 7 gün sürmektedir.Eğer 7 günde 3 kilo vermek istiyorsanız bu önerileri ve diyet listesini kullanarak kilo vermeye başlayabilirsiniz.

  1 Haftada 5 Kilo Verdiren Diyet

  1 haftada 5 kilo verdiren diyetler1 haftada 5 kilo verdiren diyet şok diyet programları arasında yer alır. Şok diyetler beslenme ve diyet uzmanları tarafından tavsiye edilmeyen diyet listeleridir. 1 Haftada 5 kilo verdiren diyet listesine başlamadan önce kesinlikle beslenme ve diyet uzmanına danışılmalı ve görüş alınmalıdır. Çünkü bu tür diyet listeleri kalori miktarları çok düşük diyetlerdir, sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Diyet programları beslenme ve diyet uzmanları tarafından kişiye özel olarak hazırlanması gereklidir. 1 haftada 5 kilo verdiren diyet listesi ağırdır kalp, şeker ve böbrek hastaları için uygun değildir. Bu tür rahatsızlıkları olanların 1 haftada 5 kilo verdiren diyeti uygulamamaları gerekir. 5 kilo verdiren diyeti ile başarılı olmak ve istenilen kiloyu vermek diyet listesini düzenli olarak uygulamak gerekir. Eğer diyeti düzenli olarak uygulayıp kilo veremiyorsanız, günlük beslenmenizin notlarını yazın. Ancak yiyip içtiğiniz her şeyi not edin. Her şeyi tamamen not aldıysanız. Haftanın sonunda, neden kilo veremediğinizi göreceksiniz.

  Alıntı