Kolay Buzdolabı Süsü Yapımı

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Yasemin tarafından 7 Mayıs 2013 tarihinde açılan konu


 1. Kolay Buzdolabı Süsü Nasıl Yapılır  Bayanların ayrı bir zevkidir buzdolabı süsleri nedense hiç bir kadının mutfağında buzdolabının süsü olmadna göremezsiniz.

  Mutlaka küçükde olsa güzel bir süs yapıştırırlar.Bazı marifetli hanımlar bu buzdolabı süslerini kendileri yaparlar.Bizde yazımızda evde kendiniz kolayca nasıl buzdolabı süsü yapabilirsiniz öğreneceğiz.

  Kolay buzdolabı süsü yapmak için eskimiş atılacak bir kıredi kartını kullanmaya ne dersiniz kiredi kartınız öncelikle aşağıdaki resimde görülüğü gibi şekil verin içerisine dilediğiniz gibi bir süs ilave edin bakın harika bir saksınız oldu buzdolabınızda.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/kredikarti-buzdolabi-susu1-57191.jpg]kredikarti-buzdolabi-susu1-57191[/IMGALT]

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/kredikarti-buzdolabi-susu3-25081.jpg]kredikarti-buzdolabi-susu3-25081[/IMGALT]

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/kredikarti-buzdolabi-susu-1208.jpg]kredikarti-buzdolabi-susu-1208[/IMGALT]

  Bir Başka buzdolabı süsü için Gerekli Olan Malzemeler:

  Şişe kapakları (düzgün şekilli olmalılar)Zımpara kağıdı,Silikon Tabancası,Sıcak yapıştırıcı stikleri,Küçük mıknatıs parçaları,Altıgen somunlar (0.6cm)

  Eğer yapıştırmak için Silikon tabancısını bulamadıysanız başka bir yapıştırıcıda olur.Örneğin Kuvvetli japon yapıştırıcısıda olabilir.Öncelikle şişe kapaklarına mıknatısları yağıştırın .Şişe kapağının içine ve mıknatısı güzelce zımparalamanız gerekiyor bunun nedeni kapağın kayganlığının gideirlmeis en aza indirilmesidir.

  Evet sıra geldi son işlemimize Mıknatıs zımparalandıktan sonra 0.6 cm olan somunları yapıştırıcı yardımıyla mıknatıslara birleştirin.Cıvatanın orta kısmına biraz yapıştırıcı dökerseniz daha sağlam bir çalışma elde edersiniz.

  İşte hepsi bu kadar iyi günlerde kullanın bayanlar.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/buzdolabi-susu-85686.jpg]buzdolabi-susu-85686[/IMGALT]