Koç Burcu Sevgiliye Ne Alınır?

'Kadınca' forumunda Yasemin tarafından 23 Şub 2014 tarihinde açılan konu

 1. Koç Burcu Sevgiliye Alınacak Hediyeler  Koç burcu olan bir sevgiliye ne tür hediye alınır koç burçları nelerden hoşlanırlar.Sizde burçlarla yakındna ilgileniyorsanız ve bu gibi soruları merak ediyorsanız elbette cevabını da öğrenmek istiyor olmalısınız.Öyleyse yazımızın devamını okuyun ve koç burcu olan sevgilinize alacağınız hediyelerin neler olduğu konusunda fikir sahibi olun.

  kocburcu-sevgiliye-ne-alinir-.

  Koç Burcu Sevgiliye Alınacak Hediyeler

  Koç burcu bir sevgiliniz varsa eğer ve sevildiğinize inanıyorsanız, hayatınızda kimse size onun kadar önem vermemiş olabilir. Koç burçları sevdiği insanları hayatlarının merkezine koyarlar. Etkileyicidir. Çoğu zaman kendini haklı gördüğü için karşısındaki insanı kırabilir buda onun alttan alınması gereken biri olduğunu gösterir.

  Koç burcu insanları macera sever olurlar. Macera sever bir insana alacağınız kovboy şapkası farklı bir hediye seçeneği olacaktır. Koç burçları sevdiği insanları hayatlarının merkezine koyarlar. Etkileyicidir. Çoğu zaman kendini haklı gördüğü için karşısındaki insanı kırabilir buda onun alttan alınması gereken biri olduğunu gösterir.

  Koç burcu insanları macera sever olurlar. Macera sever bir insana alacağınız kovboy şapkası farklı bir hediye seçeneği olacaktır. Fötr şapka hem koç kadınına hem koç erkeğinin en çok tercih ettiği aksesuarlardan biridir. Etrafınızdaki koç burcu insanlarına bakın neredeyse hepsinin etrafında bir sürü arkadaşı vardır. Neşeli yapıları nedeniyle çevreleri geniş olan bu burç mensuplarına özel bir parti hazırlamak ve tüm yakınlarını o partiye davet etmek, güzel bir hediye olacaktır.

  Koç burcu kadınları modayı yakından takip ederler. Modayla alakalı bir şey öğrenmek istiyorsanız onlardan fikir alabilirsiniz.
   
 2. Koç burcu erkeği ve kadını kararlı ve özel insanlardır. Kontrolleri dışında gelişen olayları pek sevmezler ama hediye sürprizleri için durum tamamen farklıdır :) İşte birkaç hediye önerisi
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 2 Eyl 2015