Koç Burcu Nisan 2012 Yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda Bella tarafından 4 Nisan 2012 tarihinde açılan konu


 1. Koç Burcu Nisan Ayı 2012 Yorumu,
  2012 Koç Burcu Nisan Yorumları,  Nisan ayına ortaklaşa para konuları, banka ödemeleri , vergi konuları ve benzeri konularla başlangıç yapacaksınız sevgili koçlar...1-3 Nisan tarihleri arasında önemli görüşmelerde, konuşma veya anlaşmalarda sorunlar yaşayabilirsiniz. İnsanları yanlış anlamaya ve alınganlık yapmaya meyilli olacaksınız. Ne yaşarsanız yaşayın olayları fazla abartmayın. Merkürün gerilemesi 04 nisana kadar sürecek. Bu dönem yanlış anlaşılmalara müsait olabilir, iş ve hizmet alanlarınızda ve yakın çevre, iletişim konularında sıkıntı ve zorluklar çekebilirsiniz. İyi habere gelecek olursak, bu hafta tüm hafta boyunca jüpiter ve plütondan olumlu etkiler altında olacaksınız.

  [​IMG]

  İş ve kariyer alanlarınızda parasal konularda önemli bir şans veya güç elde edebilirsiniz.16 Nisan'dan sonra özellikle dış ortamlara ve yabancılara, seyahatlere dayalı işleriniz devreye girebilir. Ayrıca elinize güzel bir miktar para geçebilir. Para kazanımlarınız artacağı gibi güzel objelere ve eşyalara para harcamanız da otomatikman artabilir.

  Kariyerinize alacağınız olumlu açıyla güzel bir iş teklifi veya var olan işlerinizden güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Ay sonu, iş hayatınız fazlasıyla yoğun olabilir. Arkadaşlarınızla güzel planlar devreye girebilir.