Koç Burcu Neleri Sever ?

'Kadınların Dünyası' forumunda Yasemin tarafından 23 Şubat 2014 tarihinde açılan konu


 1. Koç Burcu Neleri Sever ?
  Koç burcu şnsanları neleri sever nelerden hoşlanırlar koç burçlarının neleri sevdiklerini merak ediyorsanız aşağıda koç burcu ile ilgili merak ettiğiniz bu sorulaırn yanıtlarını bulabilirsiniz.

  koc-burcu-neleri-sever-.jpg

  İşte Koç burcunun sevdiği şeyler;

  Koç burcu kadını nelerden hoşlanır?

  Koç burcunun vücutta yönettiği yer kafa bölgesidir. Bu nedenle onlara cilt bakımı, saç bakımı ile ilgili ürünler, çeşitli aksesuarlar alabilirsiniz.Bir güzellik salonundan alacağınız hediye çeki de Koç burcu kadınını çok mutlu edecektir.Maceracı bir Koç kadınına hediye alıyorsanız bir dağ bisikleti, paten veya kullanmayı düşündüğü ama cesaret edemediği herhangi bir araç da onun için ideal olur.İyi bir iskambil oyuncusu olabilecek Koç kadınlarına zevkli bir iskambil destesi de alabilirsiniz.

  Koç erkekleri nelerden hoşlanırlar?

  Koç burcu erkeğinin asla yolculuk çantasından çıkarmayacağı hediyelerden biri olur.İşine düşkün Koç burcu erkekleri için düzene olan merakı nedeniye şık ve kullanışlı bir evrak veya notebook çantası da ideal.Sporda rekabetin olduğu alanları sevdiği için tuttuğu takımın kombine maç bileti de iyi bir seçim olabilir.Savaşçı ruhlara sahip Koç burçları, eğer bilgisayara ve oyunlara düşkünse, bir savaş oyunu CD'si de onu mutlu edebilir.

  Dayanıklı, öncü, cesur Koç erkekleri kıyafet seçimlerinde de sert, sağlam ürünleri tercih ederler.