Koç Burcu Mart 2012 Yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda Sitem tarafından 17 Şubat 2012 tarihinde açılan konu


 1. 2012 Mart Koç Burcu Yorumları
  Koç Burcu Mart 2012

  Koçlar
  Maddi alanda yapılması gerekenler üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Sabırsızlık etkisinden ve abartı davranışlardan bu hafta uzak durmalısınız özellikle para ile ilgili konularda.. İstekleriniz, beklentileriniz duygusal konularda ve iş alanlarınızda yoğun ve derin olacak. Sosyal ortamlarınızdaki paraya dayalı işlerinizde bazı sorunlar oluşabilir. Arkadaşlarınızla borç alışverişlerine girmemeye çalışın. İş hayatınızda önemli insanlardan alacağınız destekler fazla olacak. İşte bu insanlardan alacağınız tavsiyeler doğrultusunda harekete geçebilirsiniz.
  İş ortamlarınızda erkekseniz kadınlarla, kadınsanız erkeklere olan ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Yine duygularınızı gerektiği gibi ifade edememek, iş ortamlarınızdaki mücadelelerinizi etkileyebilir. Ayrıca iletişime dayalı alanlarınız aktif olmaya başlayacak. Bu ay boyunca arkadaşlarınız ve çevrenizle iletişim halinde olabilir ve kısa vadeli planlar içerisine girebilirsiniz. Yine yakın çevreniz, akraba veya kardeşleriniz olan iletişiminiz bu iki gün boyuncadevrede olabilir.

  Neptün balık burcuda! Neptünden alacağınız etkilerle bu süreçte hayal dünyanızın aydınlandığını, genişlediğini göreceksiniz. Maneviyatınız artacağı gibi, daha çok diğer insanlara yardım etme, merhamet duygunuzun yükselmesi gibi etkileri üzerinizde hissedeceksiniz. Yaratıcılık veya sanata dayalı işiniz varsa neptün adeta etkilerini sizin için gönderecek. 6. Hissiniz gelişecek, göreceğiniz rüyalarla, hissedeceğiniz durumlarla siz bile kendinize inananamayacaksınız. Yalnız sizi etkileyecek ve sorgu sualsiz kendinizi teslim edeceğiniz insanlara, gruplara ve dini oluşumlara karşı biraz dikkatli olmalısınız. Neptünün balık burcundaki ziyareti yaklaşık 14 yıl sürecek. Yukarıda bahsettiğim bu etkileri bu süreç içerisinde üzerinizde hissedeceksiniz sevgili koçlar... Ay sonu , evinizde dinlenmek veya ailevi konuların üzerine eğilmek için uygun zamanlarınız olacak.

  kaynak:Zeynep Turan Koç Burcu Mart 2012