Koç burcu Kasım ayı yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda Habibe tarafından 3 Kasım 2015 tarihinde açılan konu


 1. Kasım ayı koç burcu yorumu
  Kasım ayı Duygularınızın çok yoğun yaşanacağı, tutkulu hareketler sergileyeceğiz oldukça yoğun bir zamanı işaret ediyor.Ay boyunca ödemeler, başkalarından gelen gelirleriniz, maddi manevi kazançlarınız ön planda olacaktır.

  koç burcu kasım.jpg

  Koç burçları özellikle yaşayacağınız bu yoğun duygular kalabalık ortamlarda bulunmaktan ziyade birazcık kendi kabuğunuza çekilme isteğini beraberinde getirebilir. Yaptığınız gözlemler doğrultusunda bir takım değişimleri gerçekleştirmeye daha istekli hareket edebilirsiniz. Bu dönem aynı zamanda gizemli olan konular merak duygunuzu fazlasıyla uyandıracağı için uyandırıcam için geçmişinizde üstü kapatılan ve size iz bırakan pek çok konu netlik kazanacaktır.
  Koç burcu 9 Kasım'dan itibaren ilişkiler alanınızda oldukça keyifli ve güzel bir zaman başlıyor,bu dönem yeni bir ilişkiye başlama ilişkilerinizde güzel ve keyifli zamanlar geçirme ihtimaliniz çok yüksek olacaktır.
  Ama aynı zamanda mars'da bu bölgede hareket edeceği için bir takım mücadeleler ve enerjinizi harcamanızı gerektiren durumlar, yeni ilişkiler alanında gündeminizi fazlasıyla meşgul edebilir.
  Bu 2 aylık süreçte enerjiniz çok yoğun yaşanacağı için sportif aktivitelere hareketli etkinliklere daha fazla vakit ayırmanız sakarlıkların ve olası kazaların önüne geçmesine yardımcı olacaktır.
  11 Kasımda Akrep burcuna yeni ay gerçekleşiyor bu yeni ay ile birlikte yeni kazanç fırsatı elde edebilirsiniz. Çok uzun süredir beklediğiniz bir para varsa bu dönem tahsil etme ihtimaliniz yüksek olacaktır.
  Özellikle 11 kasım haftası biraz, o derinde kalan duygular ve bilinçaltınızdaki yer eden mevzular yeniden aklınızı fazlasıyla meşgul edebilir. Bu dönem tabiki sezgileriniz de çok yoğun olacağı için, biraz meditasyon yapmak şifa çalışmaları yer vermek içsel olarak dönüşümüzün ve değişiminizi kolaylaştıracaktır.

  Koç burcu için 12 kasımda kuzey ve güney ay düğümleri Başak ve Balık aksına giriş yapıyor, bu etki 2017 yılı Mayıs ayına kadar deneyimlemeye devam edeceğiz. Geçmişle ilgili konular,kendi iç dünyanıza çekilmek bu dönem size bir takım kayıtlar getirirken, günlük hayatınızda aktif bir şekilde çalışmalarınız sorumluluklarınıza önem vermeniz, sağlıklı beslenmeniz çok özel fırsatlar karşılaşmanıza yardım edecektir.
  Bu dönem tabiki bir takım bağımlılıklar da sağlığınızı olumsuz etkileyebilir ve bunları çok daha net bir şekilde görme şansını yakalayabilirsiniz. Günlük hayatın temposundan odaklanmak daha fazla çalışmak sorumluluk almak 2017 Mayıs ayına kadar çok güzel gelişmeler karşılaşmanızı desteklicektir.

  20-25 kasım tarihleri arasında özellikle ilişkiler alanınızdaki takımı takıntılı düşünceler beklenmedik sürpriz olaylarda gergin ve stresli bir dönem geç geçirmenize neden olabilir. Bu tarihlerde özelikle iş yerinizdeki patronlarınızla, iş arkadaşlarınızla, çok daha dikkatli ve sakin bir iletişim kurmayı denemelisiniz.

  Koç burcu olanlar İkili ilişkilerinizde tabi bu gergin ilişkiler devam edeceği için 20 ve 25 Kasım tarihlerinde temkinli olmak bilinçli hareket etmek bir çok anlamda daha iyi hissetmenize kolaylaşacaktır. 26 Kasım tarihinde ikizler burcunda bir dolunay gerçekleşiyor bu dolunay birlikte beklediğiniz haberler gündeme gelebilir eğer şehir dışına çıkmayı seyahat etmeyi düşüyorsanız bu dönem bile bu konularda fazlasıyla göündeminizde olacaktır.
  Trafikte çok dikkatli olmanız, kurallara uymanız, iletişimle haberleşme sırasında her duyduğunuza inanmamanız önem kazanacaktır. Bu dönem dedikodular, asılsız haberlerle gündeme gilebilir.
  Hemen akabinde 28 Kasım tarihinde devreye giren Satrün,Neptün karesi kurduğumuz bir takım hayallerin ya da yanlış düşüncelerinizin çok gerçekçi bir şekilde karşınıza çıkmasına neden olacaktır.
  Özellikle geçmişle ilgili konularda yaşadığınız deneyimlerde, o flu olan bütün düşünceleriniz yada pembe balon geçirdiğiniz bütün fikirler çok acı bir şekilde sert bir şekilde karşınıza çıkacaktır.
  Bu bahsettiğimiz açı 2016 yılının 8 ayı boyunca devam edecek ve yine çok uzun sürelere etkisini yayacak bir görünüm olacaktır.
  Bu tarihte biraz böyle düşünceleriniz gerçekçi bir şekilde sarsılabilir ve kurduğunuz hayallerin düşüncelerinizin doğru mu yanlış mı olduğunu çok daha net bir şekilde görebilirsiniz. Ay sonu kasım ayına genel olarak baktığımızda birazcık sert ve gergin etkiler var özellikle ayın ikinci yarısı bu anlamda birazcık daha zorlu ve stresli geçeceğini benziyor. Koç burcunda Kasım ayın 23'ün den itibaren eğitim konuları, yolculuklar,yabancılarla diyaloglar ön plana çıkacak ancak ay boyu çok dikkatli olmanız ve sakinliğinizi korumamız olayların çok daha giyi akmasına yardım edecektir.