Koç Burcu ile Yengeç Burcunun uyumu

'Kadınların Dünyası' forumunda EyLüL tarafından 5 Eylül 2011 tarihinde açılan konu


 1. Koç Burcu Yengeç Burcu uyumu


  Koç ve Yengeç

  Yengeç burcu sizden çok farklidir yinede bu iliskinin gelecegi sizin tutumunuza bagli olacaktir.Yengeç köklerine ve ailesine çok baglidir siz ise dis dünyaya aitsiniz.

  Siz risk almayi sever, yeni girisimlerle kendinizi denemek istersiniz. Yengeç ise saglamcidir, sizin atilimlariniz onu ürkütür. Sizin diger insanlar gibi maasli bir iste çalismamaniza sasirmaktadir. Koç burcu bir sirkette çalisiyorsa bile kendi isinin basina geçme planlari yapiyordur. Firsatini buldugu anda özgürlügüne yelken açacaktir.

  Yengeç burcu Koç'un neden evde oturamadigini merak ederken, Koç ise Yengeç'in basari hakkinda hiç bir sey bilmedigini düsünür. Koç, Yengece basari için onun hayal bile edemeyecegi kadar çalisma, çaba, zaman ve dikkat gerektigini haykiracaktir. Yengeç'te de biraz hirs vardir ama hiç bir zaman sizin isinize olan düskünlügünüzü anlayamayacaktir.

  Farkliliklarinizi asabilirseniz, Yengeç ile hayal bile edemeyeceginiz sicak bir yuvaniz, mutlu bir ev hayatiniz olacaktir. En büyük mutlulugu evinde bulan Yengeç çok iyi bir es ve anne-babadir. Onunla sik sik aile ziyaretleri yapabilirsiniz, aile baglarinizi güçlendirmek için buna katlanmalisiniz.

  Farkli yapilariniz seks hayatinizda da ortaya çikacaktir. Yengeç romantik anlar beklerken siz sadece tutku dolu olacaksiniz. Duygusal olmayan yapinizla onu hayal kirikligina ugratabilirsiniz. Romantik olmaya çalisin. moraliniz bozuldugunda gözünüz disarida olur ve kaçamak yapmak için firsat kollarsiniz. Bu tip dürtülerinize hakim olmalisiniz yoksa onu kaybedebilirsiniz.

  Yengeç duygusal inis çikislarla dolu hassas bir burçtur. Duygulari sik sik degisir. Günlerce hatta bazen aylarca neseli iken birdenbire tam tersi olabilir. Içine kapandigi zaman onu disa döndürecek sabriniz yoktur. Size göre fazla somurtkan ve mizmizdir. Bu durumdan sikayetçi oldugunuz zaman kalpsizlik ve ilgisizlikle suçlanabilirsiniz.

  Yengeç burcunun terk edilme korkusu vardir. Koç burcu ise özgürlügünü kaybetmek ve kisitlanmaktan korkar. Bu iliskinin sürebilmesi için ikinizin de çok ama çok anlayisli olmaniz gerekiyor. Milyonda bir de olsa sakin bir Koç ya da duygusal olmayan bir Yengeç'e rastlayabiliriz. Yine de gerçekçi olmak gerek, bu iliskinin devami için çok gayret göstermeniz lazim. Az ihtimal devam edebilirse, sonuç güzel olabilir. Koç burcu daha duygusal, Yengeç ise daha canli ve macera dolu bir hayata kavusabilir. Sonuç ise tamamen ikinizin elindedir.