Koç burcu erkeğinin özellikleri nelerdir kısaca

'Kadınların Dünyası' forumunda Yasemin tarafından 25 Şubat 2014 tarihinde açılan konu


 1. Koç burcu erkeğinin özellikleri nelerdir?  Koç burcu erkeklerinin burç özellikleri ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız işte size koç burcu erkeklerinin özellikleri hakkında kısa bilgiler.

  Koç Burcu Erkeğinin Atılganlık, çekicilik, cesaret, enerji ve en önemlisi kadınları etkileme gücü vardır. Koç erkeğiyle anlaşabilmek birlikte bir yaşam sürebilmek sanıldığı kadar kolay değildir.

  İş yaşantınızda rakibiniz bir koç erkeğiyse baştan her şeye hazırlıklı olmalısınız. Çünkü onun için işi herşeyden önce gelir. En küçük başarısızlıkla mutsuz olduğu gibi mutsuz da eder. İşverenleri ne kadar olumlu ve uyumlu, hoşgörülü olsa da koç erkeğiyle anlaşmak, uzun süreli çalışmak çok zor olabilir.
  Hayatın tüm güzelliklerini yaşamaya önem verdiğinden harcamalarında kısıtlı davranmasını istemek yanlış olur, bırakın gönlünce yaşasın size de yaşatsın, mutsuz olduğunu görmek istemezsiniz.

  Koç erkeği sınırsız hayal gücüne sahiptir. ayrıca sezgileri çok güçlü olduğundan bir bakışta kimin güvenilir kimin güvenilmez olduğunu anlayabilir. İşsiz ve parasız kalması sorun değildir onun için, güçlü sezgileriyle kimsenin bilmediği iş alanlarını keşfederek çok para kazanması her zaman olasıdır.

  Savaşçı ve hareketli, kırmızı gezegen insanıdır koç erkeği hükümdarlık ruhu taşır. Eski dönemlerin maço erkeğidir.

  Koç gurubunda kadın yada erkek aşka düşkündür yalnız koç erkeğinin aşkı, aynı öfkesi gibi saman alevine benzer.