Koç Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır

'Kadınların Dünyası' forumunda By RiZeLi tarafından 12 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu


 1. Koç Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır
  Koç Burcu Erkeği Neleri Sever
  Koç Burcu Erkeği Özellikleri


  Karşınızda gözlerini kısmış size doğru gelen gözü kara bir avcı var. Peki bu av-avcı oyununda sizin rolünü ne? Eğer bu enerjik ve kışkırtıcı anı hep yaşamak istiyorsanız, bir bukalemun olmaktan başka çareniz yok. Koçların gücü ve çıldırtan enerjisiyle başa çıkmak hiç kolay değildir. O andaki tutkusu ve isteği sizi aldatmasın, bir koç erkeği her zaman yenilik ve farklılık peşindedir. Uslu bir bukalemun olun ve değişin; bir gün masum çocuk olun, bir gün vamp bir dişi. Yatakta yaratacağınız dalgalanmalardan sonrasını onun eşsiz heyecanına bırakın.

  İnsanı serseme çeviren hızı sizi ürkütmesin, koçlar seksi ışık hızıyla yaşamayı sever. Siz de bu acelenin keyfini çıkarın ve hiç merak etmeyin, o sizin için üstüne düşeni yapacaktır.

  Romantizm mi? Hayır. Böyle şeylerle oyalanmak manasızdır. Hoş sözler ve dokunuşlar şehvet için kurulmuş tuzaklardan başka bir şey değildir onun için. Güzel kelimelerinizi şehir içi küçük seyahatlere saklayın, size hükmetsin, bu esaretten göğe yükselen kuşlar gibi kurtulabilirsiniz.

  Onun cesaretini körükleyecek heyecan ve enerjiye sahip değilseniz, yandınız. O asla uyumaz, uyuyor numarası yapar, vahşi bir şekilde uyandırmasını bekler gizemli eşinden.Benmerkezci yapısından zevk almak ona teslim olmaktan geçer. Ele geçirdiğini sandığı kale, haz eşiğinizin en üstü olmalı. İpleri onun eline verin ve ellerini tutun, eğer isterseniz o ipler birazdan size dönebilir.