Koç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

'Kadınların Dünyası' forumunda Yasemin tarafından 26 Şubat 2014 tarihinde açılan konu


 1. Koç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?  Koç burcu erkekleri nasıl bayanlardan hoşlanırlar merak ediyormusunuz?Sizlerde burçlar ile yakındna ilgileniyorsanız mutlaka bu konu dikkatinizi çekecektir.Koç burcu erkeğinin hoşlandığı kadınlar nasıl kadınlardır hep birlikte öğreniyoruz.Koç burcu erkek arkadaşı olan yada eşi olan bayanlar yazımızı daha dikkatli okuyacaklardır.

  Her şeyden önce hayatınızın şekillenmesinde yıldızların büyük rol oynadığını bilmelisiniz.Koç burcu erkeği aşka düşkündür. Ancak bu burçtan olup da, ömür boyu bir kadına aşık olanı zor bulunur. Diğer yandan, Koç erkeğini aşkta aradığını bulduğuna emin olduğu zaman yapamayacağı fedakarlık yoktur.

  Koç burcu erkeği, kadının saçının kesilişinden ve giydiği şapkalardan bile etkilenir. Arkadaş olabilecek ve sportmen kadınlardan hoşlanır. Ama herşeyden önce karılarının veya sevgililerinin gururlu olmasını isterler. Akıllı kadın, erkeğin fiziğine değil: gurur ve ihtirasına ilgi duyar.

  Koç burcu erkeğinin karısı kocasının erkek arkadaşları ile iyi geçinmelidir. Kıyafet ve davranış konusunda son derece modaya uygun olmalı, güncel konuları ve haberleri çok iyi takip etmelidir.

  Koç burcu erkeği, ancak sevdiği işi yaptığı zaman memnun kalıp başarılı olabilir. Eğer Koç burcundan olan erkekle evlenmeyi düşünüyorsanız iş konusuna özellikle dikkat etmenizi öneririz., çünkü bu burcun erkeği ancak işinden memnun olursa sosyal hayatında huzur bulabilir.