Koç burcu erkeği kıskanç mıdır?

'Kadınca' forumunda Yasemin tarafından 28 Şub 2014 tarihinde açılan konu

 1. Koç burcu erkeği kıskanç mıdır?  Koç burcu erkeğinin kıskanç olup olmadığını merak ediyorsanız işte koç burcu erkeğinin özellikleri hakkında sizlere merak ettiğiniz bilgileri vereceğiz.

  Koç erkeğini uzaktan gördüğünüzde bile tanıyabilirsiniz.
  Heyecan, macera ve yoğun duygularla dolu bir romantizmin hepsini birden istiyorsanız, Koç Erkeği tam size göre diyebiliriz sevgili bayanlar. Yaydığı elektrik öylesine güçlüdür ki, patlamak üzere olan bir volkanın uyandırdığı duyguyu uyandırabilir.Heyecan, macera ve yoğun duygularla dolu bir romantizmin hepsini birden istiyorsanız, Koç Erkeği tam size göre demektir.

  Yok, şayet sakin, dingin ve güven uyandıran huzurlu bir aşk istiyorsanız ve karşınıza da bir Koç çıktıysa, topuklarınızın üzerinde tereddüt etmeden 180 derecelik bir dönüş yapın ve arkanıza bile bakmadan uzaklaşın.Koç erkeği aşık olsa bile, size de sabır gösteremeyecektir. Şayet sabır göstermek zorunda kalacak olursa, ki başlangıçta size ayak uydurmak için elinden geleni yapacaktır. Hatta belki de yanıltacak kadar sakin ve telaşsız davranacaktır.
   
 2. Kıskançlıkta üstüme tanımam birisini kıskandığımda ben bile kendimi tanıyamıyorum:.