Koç Burcu Aşk Hayatı Mayıs 2015

'Kadınların Dünyası' forumunda Burcu tarafından 5 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu


  1. Koç burcu, Mayıs 2015'te aşk hayatınızın hareketli ve istediğiniz yönde ilerlemesini istiyorsanız, doğal sevimliliğinizi kullanabilirsiniz. Sizi mutlu edecek güzel gelişmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca bu dönem içerisinde karşınıza çıkan kişileri kolaylıkla etkileyecek ve bunun için hiçbir çaba harcamayacaksınız.

    Karşınıza çıkan kişilerin farklı olması, sizde hayranlık uyandıracaktır. Mayıs ayının ilk günlerinden itibaren ilişkilerinizde maddesel davranmak isteyecek ve duygusal yönlerinizi biraz daha dizginleyeceksiniz. Birlikteliğiniz var ise ve partnerinizi kızdırmak istemiyorsanız, bu konuda dikkatli olmalısınız.

    Kişisel olarak çok fazla gelişim göstereceğiniz bir aydayız. Mayıs 2015'te, karşılıklı duygular hissedebilir ve devamında yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Mayıs ayı içerisinde dengeli olmalısınız. İkna kabiliyetiniz üst düzeye çıkıyor. Çevrenizdeki kişileri etkiniz altına alacaksınız. Özellikle Mayıs ayının son günlerinde istediğiniz sosyal ortama sahip olabilirsiniz.
     


Similar Threads: Koç Burcu
Forum Başlık Tarih
Kadınların Dünyası 2016 yılı Koç Burcu Yorumu 18 Şubat 2016
Kadınların Dünyası Koç burcu Kasım ayı yorumları 3 Kasım 2015
Kadınların Dünyası Koç Burcu Genel Özellikleri Nelerdir? 13 Mart 2014
Kadınların Dünyası Koç burcu erkeği kıskanç mıdır? 28 Şubat 2014
Kadınların Dünyası Koç burcu kadını kıskanç bir kadınmıdır? 28 Şubat 2014