Kızlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

'Kişisel Bakım' forumunda Ceylan tarafından 5 Mar 2013 tarihinde açılan konu

 1. Kızlar Ne Tarz Erkeklerden Hoşlanır


  Genç erkeklerin en çok merak ettiği karşılarındaki kızları nasıl etkileyecekleridir. İşte kızların hoşlandığı erkek tipleri:

  [​IMG]

  İYİ DİNLEYİCİ: Kızlar ilk olarak kendilerini iyi dinleyebilecek erkeklerden hoşlanırlar.Kızları sinirlenmeden ve eleştirmeden dinleyebilen ve anlayabilen erkekler herzaman bir adım öndedir.

  DOĞAL: Dogallık kızlar için çok önemlidir kendilerini beğendirme çabasında olan ve bunun için şekilden şekile giren erkeklerden asla hoşlanmazlar.

  OLGUN: Kişiden kişiye değişse de olgunluk öncelikli tercihleridir.Kendini beğenmiş, ukala ve ne dediğinin farkında olmayan erkekler herzaman kızlara itici gelmiştir

  KOMİK: Artık klişe haline gelmiş fakat herzamn revaçta olan bir diğer özellik ise komikliktir.Kızlar kendilerini güldüren erkeklere bayılırlar çünkü komik olabilmenin zeka ile ilgili olduğunu düşürler.

  MACERACI: Meraklı ve yaşamayı seven, hayatta risk almayı bilen özgür ruhlu insanlar herzamn etkileyici olmuşlardır.

  DÜRÜST: Şu zamnda çok zor bulunan bir özellik olduğu için midir bilinmez ama dürüst insan doğruyu söylemekten çekinmeyen ve korkmayan insan kadınların herzaman göz bebeğidir.

  Bu saydıklarımızın yanında Sadakat, Romantizm, Alçakgönüllülük.. gibi birçok özellik sayılabilir.Bunlar belli başlı özelliklerdir , fakat unutmamak lazım ki her insan her kadın farklı şeyler ister ve bekler.