kız tavlama taktikleri

'Sosyal Konular' forumunda Dark tarafından 13 Ara 2008 tarihinde açılan konu

 1. İlk adım: Göz teması kurun!

  Görüş alanınızda beğendiğiniz kadın oturuyor ve siz ona kendinizi fark ettirmek istiyorsunuz. Onunla göz teması kurmaya çalışın! Baktığınız kadın 10 saniye içinde size bakarsa ilk adımı başarıyla tamamlamışsınız demektir. Bakmazsa, kendinizi fark ettirmek için onun yakınlarına gidip bir şey arıyormuş veya birine gibi yapabilirsiniz.

  Dikkatini çektiyseniz bakışlarınızı yeniden ona çevirebilirsiniz. Ayaklarının yönü size dönükse bu harekete geçmeniz için "yeşil ışığın" yandığının işaretidir. Çapkın bakışlar bırakmaya devam edin, doğru yoldasınız!

  İlk kez konuşurken...

  Çapkın bakışlarınızla onun ilgisini çektiniz, sırada tanışma faslı var. Onunla konuşmaya başladığınızda uzun uzun cümleler kurmayın ve çok da yakınında durmayın. Fotoğraftaki mesafe ilk konuşma için ideal bir mesafe... İlk dakikada laubali bir izlenim vermemeniz gerekir!

  Merhaba deyip kendinizi tanıttıktan sonra ilk sohbeti ortak bir noktadan, bulunduğunuz mekandan açın. "Bu mekana sık sık gelir misin?" gibi cevabı kesin olan sorular yerine, "Bu akşam burası çok kalabalık, değil mi" gibi yoruma açık cümleler kurun. Konuşmanın açılması için de onun ilgi alanı olabileceği bir konu yaratmaya çalışın. Size gülümseme ile tepki verdiği anda başardınız demektir!

  Elini sıkın...

  Kendinizi ona tanıtırken mutlaka elini sıkın. Çünkü kadınların avuç içlerindeki nokta hassas olduğu için bu hoşlarına gidecektir. Elinizi yavaşça çekin. Vücut sinyallerine dikkat edin. Saçıyla oynuyorsa bu iyiye işarettir.

  Eğer otururken yakınlaşmaya başladıysa ve sürekli sorular soruyorsa kazandınız demektir. Tuvalete gittiyse, makyajını tazeliyor demektir. Bu, size güzel görünmek istediğine işarettir.

  İlgi alanını öğrenin:

  Onunla aranızda etkileşim sağlamak için nelerden hoşlandığını öğrenin ve ortak nokta bulmaya çalışın. Mesela dans etmeyi seviyorsa onu tavlamak için etkili bir yöntem olabilir birlikte dans etmek, tabii siz de iyi dans ediyorsanız...

  Size tavsiyemiz dans ederken ona çok da samimi durmamanız, bırakın ilk samimi duruş ondan gelsin. Kadınlar daha ilk başta kendilerine dokunan erkeklerden pek hoşlanmazlar!

  Oldu bu iş!

  Sizinle eğlenceli ve keyifli vakit geçirmeye başladı, her şey yolunda gidiyor! Siz de hemen fotoğraftaki gibi mutlu bir çift olmak için hayallere dalıp gidiyorsunuz. Bu hayallerin gerçek olması zor değil. Sıradaki adım onun telefonunu almanız ve "ne zaman görüşüyoruz" diyerek ondan randevu koparmanız... Unutmayın, tatlı ısrarcı olmalısınız ki ondan ne kadar etkilendiğinizi anlasın...

  Size son bir sır: Kadınlar her zaman kendilerine gösterilen ilgiden hoşnut olurlar. Onu tavlayana kadar onun çevresinde deli divane olun, tabii çok da abartmadan!:f30::f30:


  Sonuç: Keklik Kafeste şey.. pardon yani kızı çok güzel bir şekilde tavlamış bulunmaktasınız.:f40: :f196:
   
  Son düzenleme: 13 Ara 2008
 2. "Size son bir sır: Kadınlar her zaman kendilerine gösterilen ilgiden hoşnut olurlar."

  Doğru söze ne denir :f40:
   
 3. İlk kez konuşurken...

  Çapkın bakışlarınızla onun ilgisini çektiniz, sırada tanışma faslı var. Onunla konuşmaya başladığınızda uzun uzun cümleler kurmayın ve çok da yakınında durmayın. Fotoğraftaki mesafe ilk konuşma için ideal bir mesafe... İlk dakikada laubali bir izlenim vermemeniz gerekir!
  :f106::f30:
   
 4. Sonuç: Keklik Kafeste şey.. pardon yani kızı çok güzel bir şekilde tavlamış bulunmaktasınız.

  :f30::f30::f30:
  Dark alemsin valla ne diym söyliyecek söz bulamıyorum :f19:
   
 5. Arkadaşlar noluyo beee ne kızı ne tavlaması :f30:
   
 6. Dikkatini çektiyseniz bakışlarınızı yeniden ona çevirebilirsiniz. Ayaklarının yönü size dönükse bu harekete geçmeniz için "yeşil ışığın" yandığının işaretidir. Çapkın bakışlar bırakmaya devam edin, doğru yoldasınız!:f106::D:D
   
 7. Keklik Kafeste şey.. pardon yani kızı çok güzel bir şekilde tavlamış bulunmaktasınız..

  :f30::f30: Alemsin DarK..
   
 8. Keklik avı mevsimi mi başladı hayırdır :f106:
  Durun bizde çifteliyi hazırlayıp geliyoruz bekleyin lütfen :f132:
   
 9. alemsin dar keklikte yaptın ya bayanları ne diyim sana
   
 10. DarK abi tattikler güzelde benim bunları öğrenmeme gerek yok. Benim karizmam yetiyor onları kafese sokmaya.Valla ben bişey yapmıyorum onlar gelip laf atıyolar :f106::f106::f196:
   
 11. DarK. Hayırdır sana bir haller olmuş gibi. Ya kızlara takdın sen bu sıra yada kızlar seni bu hale getirdi :f106::f106:
   
 12. :f73:AmanAllahımmm başımıza taşmı yağacak ne..Dark sen ne güzel hayalet hortlak falan takılıyordun ne oldu sana arkadaşım nerden geldi bu keklik merakı:f30::f30:
   
 13. Cevap: kız tavlama taktikleri

  vayy duygusallık ha dark senle bağdaştırmamız biraz zaman alcak ama
  süper
  emeğine sağlık taktikler güzel
  Size son bir sır: Kadınlar her zaman kendilerine gösterilen ilgiden hoşnut olurlar. Onu tavlayana kadar onun çevresinde deli divane olun, tabii çok da abartmadan!

  :))
   
 14. Cevap: kız tavlama taktikleri

  dark kafaya çanta yiyince kapıyı nasıl buluyorduk:f9: yaf
   
 15. Cevap: kız tavlama taktikleri

  Tşkler emeğine sağlık AMA HER KUŞUN ETİ YENMEZ :)))))))))))))))))
   
 16. Cevap: kız tavlama taktikleri

  Valla Çok Güzel Hareketler Bunlar ne diyelim :super:
   
 17. Cevap: kız tavlama taktikleri

  Hiç alakası yook :hih:

  :pP :super:
   
 18. Cevap: kız tavlama taktikleri  katılıyorum...hiçççççç alakası yok....

  :f20:;) :
   
 19. Cevap: kız tavlama taktikleri

  :hih::hih:
   
 20. Cevap: kız tavlama taktikleri

  bence en iyi bi kızı konusarak tavlarsın sadece yetenk işi :D :D hareket konusma bakış bunlarla kavese getirirsin hepsini :D