Kıvanç'ın Başarısının Mimarı Kim?

'Medya Bölümü' forumunda zamaneanne tarafından 25 Haz 2012 tarihinde açılan konu

 1. Kıvanç'ın Başarısının Mimarı Kim?  Kıvanç Tatlıtuğ Başarısının Mimarını Açıkladı
  [​IMG]

  Kuzey Güney'in sezon finaline Kıvanç Tatlıtuğ'un oyunculuğu damgasını vurdu. Tabi bu başarının da bir mimarı var.

  Kuzey Güney'in sezon finaline Kıvanç Tatlıtuğ'un oyunculuğu damgasını vurdu. Tatlıtuğ, daha öce başrolünde oynadığı 'Aşk-ı Memnu'daki final sahnesinde ağlarken gerek takma sakalı gerekse oyunculuğu ile eleştiri almıştı.

  Aradan geçen 2 yılın ardından bu kez 'Kuzey Güney'in sezon finalinde benzer bir sahnede oynayan Tatlıtuğ, adeta oyunculuğunu konuşturdu. O anı gerçekten yaşıyormuş gibi oynayan Tatlıtuğ'un başarılı performansı sosyal medyanın da en çok konuştuğu konular arasına girdi.

  Ünlü oyuncu, Kuzey karakteri için 'Ezel' dizisinde Kenan İmirzalıoğlu'nun gözleri görmeyen annesi rolü ile hafızalara kazınan usta tiyatrocu İpek Bilgin'den özel dersler almıştı.

  [​IMG]

  Tatlıtuğ'un başarısının arkasındaki mimar olarak anılan Bilgin, "Kıvanç bu işe fiziğiyle başladı ama o kadar çok çalıştı ki şimdi oyunculuğunu konuşturuyor" diye konuşmuş ve Tatlıtuğ'un standardının çok yüksek olduğunu ve Hollywood'da bile oyunculuk yapsa başarılı olacağını söylemişti.

  Kuzey Güney dizisinde çok farklı bir rolde izleyeceğimiz Kıvanç Tatlıtuğ bu rol için aylar öncesinden hazırlıklarına başlamıştı

  Kuzey Güney Dizisinde canlandıracağı rol için doktor kontrolunde sıkı diyete giren yakışıklı oyuncu bir yandan da boks eğitimi aldı. Ayrıca Ezel dizisinde Ezel'in kör annesi rolünde izlediğimiz İpek Bilgin yakışıklı oyuncunun oyuncu koçluğunu yapıyor.

  Hem oyunculuk hemde yönetmenlik yapan Bilgin Ezel dizisinde üstlendiği kör anne rolü ile tüm izleyicileri kendisine hayran bırakmıştı. Hatta gerçektende kör olduğunu iddia edenler bile olmuştu İpek Bilgin Al Pacino'nun Kadın Kokusu adlı filminde kör bir adamı canlandırdığı fİlmi defalarca izleyip rolüne hazırlandığını söylemişti