Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Hedefini Merak Ediyormusunuz?

'Medya Bölümü' forumunda Yasemin tarafından 5 Ara 2013 tarihinde açılan konu

  1. Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ kendine yeni bir hedef daha belirledi.Genö ve yakışıklı oyuncunun hayranlarının oyuncunun bu hedefinin ne olduğunu merak edeceklerini düşünerek sizlerle paylaşmak istedik.Bugüne kadar 5 dizide ve bir sinema filminde rol alan Kıvanç Tatlıtuğ bundan sonraki hedefini büyütmeye karar verdi.Kıvanç Tatlıtuğ 2005 yılında Gümüş dizisiyle oyunculuğa adım attı ve bu sayede adını duyurmayı başardı ve şöhretin kapılırını açmayı başardı.

    kivanc--tatlitug-hedefi-byüttü-.

    Rol aldığı projelerde gösterdiği başarılı performansıyla eleştirmenlerden tam not alan oyuncu son sinema filmi olan Kelebeğin Rüyası’ filmiyle herkesi kendine hayran bırakmayıda başardı.Kıvanç Tatlıtuğ son dönemde oyunculuğun yanı sıra bir başka konuya merak sardı. İki yıldır yaşanmış hikayeleri kaleme aldığını söyleyen ünlü oyuncu en büyük hayalinin bu hikayelerden birini sinema filmi yapmak istediğini söyledi.

    Ne diyelim genç oyuncunun yolu açık olsun hedefleri büyük olanlar er yada geç hedeflerine ulaşmayı başarırlar öyle değilmi yeterki doğru yolda yürümeye devam etsinler bu hepimiz için geçerli. :rolleyes: