Kıvanç Tatlıtuğ ve İdil Fırat ayrıldı !

'Haberler' forumunda Sibel tarafından 6 Eylül 2010 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]
  Kıvanç Tatlıtuğ sevgilisi İdil Fıratın kıskançlığından bunaldı ve beraberliğini noktaladı.Fırat ise ilişkisini kurtarmak için Tatlıtuğun arkadaşları Kıvanç Kasabalı ve Sedef Avcıdan yardım istedi.


  Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğun, sevgilisi İdil Fıratla mutluluğu da kısa sürdü. Vatan gazetesinde yer alan habere göre; 7 aydır süren ilişkiye İdil Fıratın kıskançlıkları ve aşırı ilgisi gölge düşürdü. Sonunda pes eden Tatlıtuğ beraberliğine nokta koydu. Birbirlerini aileleriyle tanıştıran ve evlilik hazırlıkları yapan çiftin ayrılık haberi yakın dostları arasında da şok etkisi yarattı. Çok üzgün olduğu öğrenilen İdil Fıratın sevgilisi Kıvançı bu kararından vazgeçirmek için araya onun yakın dostları Kıvanç Kasabalı ve Sedef Avcıyı soktuğu öne sürüldü.

  Hala barışma umudu taşıyan İdil Fıratın ayrılılık haberini 1 hafta önce Sedef Avcı ile birlikte gittiği Tarkan konserinde de gizlediği ortaya çıktı. Fırat, gazetecilerin Sevgiliniz nerede? sorusuna Kıvançlar evde erkek erkeğe takılıyor diye cevap vererek gerçeği sakladı. Meltem Cumbul ile ilişkisini de yine kıskançlıklar yüzünden bitiren Kıvanç Tatlıtuğ Sezen Aksunun eski sevgilisi işadamı Önder Fıratın kızı İdil Fıratla mart ayında objektiflere yakalanmıştı. Sevgilisinin babası Önder Fıratın tüm karşı gelmelerine rağmen aşkından vazgeçmeyen Tatlıtuğ İdil Fıratı kendi anne ve babasıyla da tanıştırmıştı.  [BILGI]Ne kadar üzüldümm anlatamam:f30::f30::f30: Fazla bile durdular aklı başına yeni geldi neyse ne demişler geç olsun güç olmasın :f40: Bu gün Çifte mutluluk yaşıyorumm yaa hem foruma döndüm hemde kıvançımı kimseyle paylaşmak zorunda değilimmm:(:f94::f94::f91::)[/BILGI]
    2. Cevap: Kıvanç Tatlıtuğ ve İdil Fırat ayrıldı !

  Bu tür magazinsel hikayelerle insanların beynini yıkıyorlar...Düşünülecek o kadar şey varken...
    3. Cevap: Kıvanç Tatlıtuğ ve İdil Fırat ayrıldı !

  Anime pes diyorum sende bi geldin pir geldin, hemen Kıvanç ile İdili ayırdın :)
    4. Cevap: Kıvanç Tatlıtuğ ve İdil Fırat ayrıldı !

  açıkçası ben çok sevindim onları hiç yakıştırmıyordum inşallah yakında beren saat ile çıkmaya başlarlar
  :f91::f77::f91::f94::(:f118::):f30::f30:
    5. Cevap: Kıvanç Tatlıtuğ ve İdil Fırat ayrıldı !

  Fazla bile dayandımm:f30:
    6. Cevap: Kıvanç Tatlıtuğ ve İdil Fırat ayrıldı !

  Gözün aydın Animecim :))