kıvanç tatlıtuğ fotoları,kıvanç tatlıtuğ resmi

'Resimli Konular' forumunda YAREN tarafından 17 Nisan 2010 tarihinde açılan konu


 1. Ne Kıvanç'mış ama..Kanal D'nin internet sitesinde Behlül hakkında ilginç oylama yapılmış.

  “Behlül kiminle evlesin?” isimli ankette Aşk-ı Memnu dizisinin yakışıklı karakteri Behlül’e diziler arasında eş arandı. Kanal D’de yayınlanan dizilerdeki öne çıkan kadın karakterlere ziyaretçiler oy verdi. Behlül karakterine en uygun olan dizi karakteri belirlendi.

  Kanald.com.tr kullanıcıları Behlül’ü, ne Nihal’e ne de Bihter’e yakıştırdı. Peki Behlül’ü kime yakıştırıyorlar? Kavak Yelleri’nin parlayan karakteri Aslı, Behlül’e en çok yakışan kadın karakter olarak öne çıktı.
  Dizi karakterlerinin hayranları ve fanatiklerine bazen akıl sır ermiyor..:f19:

  kıvanç tatlıtuğ 1.jpg kıvanç tatlıtuğ 2.jpg kıvanç tatlıtuğ 3.jpg kıvanç tatlıtuğ 4.jpg kıvanç tatlıtuğ 5.jpg kıvanç tatlıtuğ 6.jpg kıvanç tatlıtuğ 7.jpg kıvanç tatlıtuğ 8.jpg kıvanç tatlıtuğ 9.jpg kıvanç tatlıtuğ 10.jpg
    2. :f19::f131: Dizi fanatikleri çok ilginç olabiler
    3. Zenginin malı züğürdün çenesini yorar hesabına dönmüş bu anket :) Kiminle evlenirse evlensin bize ne en fazla bir yıl sonra boşanmayacaklarmı :f30:
    4. gerçekten de çok yakışıklı ve çok karizmatik aslı ya da gelince aslı çok kısa bi defa boydan kaybediyo hayranlar değil insanlar sevdiği insanları birbirine çok yakıştırır
   


Yükleniyor...