Kişisel ürünler

'Güncel Bilgiler' forumunda alemşah tarafından 6 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu


 1. Arayıpda bulamadığınız ürünler belkide bunlardır.
  Berber Şemsiyesi

  [​IMG]

  Bu şemsiye, berberlerde kullanılan geleneksel berber örtüsünün yerini alması amacıyla üretilmiş. Böylece kesilen saçlar hem içimize gitmiyor, hem de yere dökülmüyor. Berberler için pratik bir ürün olabilir.

  Kendi Kendini Karıştıran Kupa

  [​IMG]

  Ofis çalışanlarına müjde! Kendi kendini karıştıran kupa icad olundu. Bu kupa; dibindeki minik pervanesi sayesinde içine koyduğunuz herşeyi kendi karıştırıyor, sizi kaşığın ürettiği birçok dertten kurtarıyor. Özellikle masasının üstü ıvır zıvır dolu, kaşıklardan dolayı hergün yapış yapış olan ben ve benim gibi temiz, derli toplu, özenli, düzenli insanları bu dertten kurtarabilecek bir kahraman.

  Dağınık Saçlar İçin Tarak

  [​IMG]

  Bu tarak ile düzgün saçlarınızı tarayarak, kısa sürede dağınık saçlara sahip olabiliyorsunuz. Dağınıklığı, hayat biçimi şekline getirenlerin işine yarayacak bir ürün olabilir.

  Şemsiye Tutma Aparatı

  [​IMG]

  Teknoloji lideri olan ama aynı zamanda saçma icatları ile de meşhur olan Japonlardan, bu sefer kullanışlı bir ürün. Şemsiyenizi üstte gördüğünüz esnek aparata oturtup, omuzunuza tutturuyorsunuz; böylece eliniz serbest kalıyor, gülücükler saçıyorsunuz.

  Metal Kutuyu Şişeye Dönüştürün

  [​IMG]

  Metal kutulardan sıvı içmeyi problem olarak gören rahatsız insan sayısının bir hayli fazla olduğunu fark eden girişimci Taylor, bu soruna bir çözüm bulmuş. Metal kutunun üzerine monte edilen bir aparat sayesinde şişeden bir şey içer gibi kutudan içmeye devam ediyorsunuz.

  El Kliması

  [​IMG]

  150 gram ağırlığında olan ve tam şarj ile 5 saat boyunca çalışabilen bu ürün, kişisel bir el kliması. Çalışma prensibi, sıcak havanın,aletin içinde bulunan soğutucu jel sürülmüş süngerden geçip, suratınıza soğuk hava olarak ulaşması şeklinde. -4 dereceye kadar soğuttuğu söyleniyor.

  Top Sakal Koruyucu

  [​IMG]

  Top sakalına bir çok şeyden daha fazla önem veren arkadaşlar için üretilmiş ve anladığım kadarıylada ciddi bir talep gören ve üreticisine iyi paralar kazandıran bir alet : Goatee Saver. Ürün ile yamuksuz, gediksiz bir topsakal yaratmak mümkün.

  Çakmaklı Cep Telefonu

  [​IMG]

  Resimde gördüğünüz Dünyanın ilk ve tek çakmaklı cep telefonu Seabright SB6309 . Cep telefonunun içine Dünyayı sığdırmayı hedefleyen üreticiler gitgitde işin suyunu çıkatrmakta, buna yazılacak yorum ancak bu kadar olur.

  Yeni Kitap Kokusu

  [​IMG]

  Hani yeni bir kitabın sayfalarını açtığınızda içinde güzel bir koku vardır, hatta bu kokuyu takıntı seviyesinde sevenler vardır. İşte bu kokunun hastası olan insanlar için bunun oda spreyi çıkmış. Bildiğimiz oda spreyi gibi sıkıyorsunuz etraf yeni kitap kokuyor. Kitapçılara satış arttırmak için önerilir.

  Katilin El Kitabı

  [​IMG]

  Eğer mükemmel bir katil olmak istiyorsanız bu kitabı okumanız şart. CSI dizilerini izleyerek de bu kıvama ulaşabilirsiniz ama iş üstündeyken cebinizde bir kaynak bulunması daha aydınlatıcı olur. Şimdi bu kitabın amacı, arz talep dengesi, satış rakamları konusunda acayip bir tırsma hissettim. Hangi tür insanlar bu kitabı alır? Polisler ve adli tıp uzmanları belki kaynak olsun diye alabilir fakat geri kalan insanoğlunu bu kadar aydınlatmak şart mı?

  alıntı
    2. Cevap: Kişisel ürünler

  Kupa süper fikir :f40:

  Top sakal aparatı :f30: