Kısa Paçalı Erkekler

'Moda Rehberi' forumunda zamaneanne tarafından 25 Haziran 2012 tarihinde açılan konu 1. Kısa paça erkek pantolon  [​IMG]
  Moda dünyasında kadınlar kadar erkeklerinde yeri dolmaya başladığından beri, özellikle birkaç sezondur, hepimizin hoşuna giden gelişmeler yaşanıyor. Erkekler renkleniyor, tarzları değişiyor ve alternatif seçeneklerle kendi trendlerini yaratabiliyorlar.

  [​IMG]


  Partilerde, açılışlarda ve kırmızı halılarda hızla hazırlandıkları ancak, kendilerine özen gösterdikleri her daim bilinen erkekler, yaz sezonunda sokağa çıkıyor, kendisini daha da gösteriyor ve sokakları renklendiriyor.Yaz sezonunda karşımıza çıkan “moda” trendleri her erkeğin kendisi için bir çıkış kapısı bulmasını sağlıyor. Denedikleri, beğendikleri, renklendikleri düşünülürse erkekler her adımda biraz daha “şık” olmak için çaba harcıyor. Yeni sezonda erkeklerin en çok tercih ettikleri ve kullandıkları pantolonların renkleniyor olması, kimi çevreye göre cesaret gerektiren bir tarz olsa da, şimdiden birçok erkek “renkli pantolon” furyasına ayak uydurmuş gözüküyor.

  [​IMG]

  Pantolonların renklenmesinin yanı sıra, paça boylarındaki değişim, farklı tarzların yaratılmasına olanak sağlıyor. Bilek boyuna kısalan paçalar, özellikle kanvas pantolonlarda yeni sezonda bir devrime öncülük ediyor. Düz ya da kıvrık paçalar, slim kalıpta, sandaletler, Tomslar, Loaferlarla destekleniyor ve şıklığın adı oluyor. Giyilecek ayakkabı modeline göre paça boyuyla oynamak isteyenlerin “kıvrık paça” modelini tercih ettiği pantolonların, fitilli, desenli, ya da düz renklerini bulmak mümkün.
   


Yükleniyor...