Kısa Boylular İçin Gelinlik Modelleri

'Moda Rehberi' forumunda Yasemin tarafından 23 Kasım 2013 tarihinde açılan konu


 1. Kısa boylu gelin adayları için hazırladığımız şık ve göz alıcı gelinlik modellerini çok beğeneceksiniz.Özellikle 2014 yılı için düğün hazırlıkları yapan gelin adaylarımız için vücut hatlarına göre boy ve kilolarına göre gelinlik modlei tercih etmeleri gerekmektedir.

  [​IMG]

  Vücut tipinize en uygun etek tipini ve yaka modellerini ayrıntılına dikkat etmeniz gerekmektedir.Bu yazımızda sizlere kısa boylu gelin adayları için özel önerilerde bulunacağız malum Türk kadını olarak genelde minyon yapıya sahibiz. Bu yüzden kısa boylu veya minyon tipli gelin adaylarına yakışacak, gelinlik seçimlerinde onlara yardımcı olmak adına bu konumuuz hazırladık bu sayede sizlerde umarız fikir sahibi olabilirsiniz.

  Kısa boylu gelinlere daha çok robadan ya da yüksek belli gelinlikleri tavsiye ederiz.Belden evaze gelinlik modelleri tercih etmeliler ki bacak boyu uzun görünsün.Ama mutlaka basenden sonra dizden dolaşan modellerden uzak durmalılar.

  Ayrıca bacak boyunu kısa gösterdiği için boyumuzu olduğundan daha kısa gösterecektir.Bunun yanı sıra iki parça gelinlik modellerini de tercih edebilirler.Eğer çok kabarık belden direk kabarık modelleri tercih ederlerse bu da aynı şekilde boyumuzu olduğundan daha kısa gösterecektir. Burada dikkat etmemiz gereken en önemli nokta boyumuzu olduğundan daha uzun göstermesi için bacak boyumuzu uzun gösteren modelleri seçmek ve kullanmaktır.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

    2. gelinlik modelleri paylaşımınız harika olmuş ... bikaç modelde ben ekliyim.. çok beğendim

  BARCLI_D.jpg dantelli-gelinlik4.jpg IMG-20141126-WA0002.jpg