Kısa boylu kadınlar nasıl pantolon seçmeli

'Kadınca' forumunda Yasemin tarafından 3 Mar 2014 tarihinde açılan konu

  1. Kısa boylu kadınlar pantolon seçiminde nelere dikkat etmeleri gerekiyor    Boyu kısa olan kadınlar pantolon seçerken dikkat etmeleri gereken bir kaç önemli nokta bulunuyor.İşte kısa boylu kadınların pantolon seçiminde dikkat etmeleir gereken şeylerden bazıları.


    Kadınlar günümüzde oldukça rahat olduğu için en çok tercih ettikleri giyim parçalarının başında pantolonlar geliyor. Pek çok değişik modelde tasarlanan pantolonlar, kadınların gece ya da gündüz kombinlerinde yer alıyor. Pantolonlar seçilirken, vücut tiplerinin dikkate alınması gerekiyor.

    Üst bedeni kısa olan kadınlar, pantolon seçerken üst bedeni daha uzun ve alt bedeni biraz daha kısa gösteren modelleri seçerlerse, vücutları daha orantılı ve güzel görünürler.

    Kısa boylu kadınlar, topuklu ayakkabı giymeyi ihmal etmemeli. Boyu uzun göstermenin bir başka yolu üst olarak desensiz kumaşlardan yapılmış giysileri seçmek. Kısa boylu kadınlar ayrıca orantısızlığı vurgulayacak uzun paçalı pantolonlardan uzak durmalı. Kupları sade olan, drapelerinde az detay bulunan pantolon modelleri bacak boyunu uzun göstermekte etkilidir.