Kırgın Çiçekler Songül Öldü mü?

'Popüler Diziler' forumunda Burcu tarafından 24 Kasım 2015 tarihinde açılan konu


  1. ATV ekranlarında merakla izlenen Kırgın Çiçekler dizisi bu hafta heyecan dolu bir kapanış yaparak izleyiciyi merak içinde bıraktı.

    Kırgın Çiçekler dizinin geçen haftaki bölümünde kızların içinde bulunduğu otobüs kaza yapıyor ve Songül ve Eylül ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılıp ameliyata alınıyor. Akıbeti henüz belli olmayan Songül için diziden ayrılacağı yönünde haberler çıkmaya başladı.

    songul.PNG

    Ameliyattan çıkan Eylül soluğu Songül'ün yanında alır ancak durumu kötü olan Songül için elden hiç bir şey gelmemektedir. Ameliyatın iyi geçmesine rağmen bir türlü uyanmayan Songül ölecek mi?

    Dizinin son sahnesinde Songül'ün kalp atışı durdu... Songül arkadaşlarının gözü önünde hayatını kaybetmiş gibi görünüyor. Eğer ki bir mucize düşünmüyorlarsa senaristler Songül ölerek diziden ayrılıyor. Etrafta da Songül karakterine hayat veren Gökçe Akyıldız'ın diziden ayrıldığı yönünde söylentiler fısıldanmaya başlandı. Ancak 23. bölüm fragmanına bakıldığı zaman Songül'ün son anda kurtarılmış olabileceği de çıkarılabilecek bir sonuç olarak karşımızda.