Kilo Vermek İçin Evde Yapılabilecek Egzersizler

'Sağlıklı Yaşam' forumunda Yasemin tarafından 8 Mart 2014 tarihinde açılan konu


 1. Kilo Vermek İçin Evde Yapılabilecek Egzersizler nelerdir?  Kilo vermek istiyorsanız bazı küçük ayrıntılara dikkat etmelisiniz.Özellikle bir düzen oluşturup düzenli ve dengeli beslenmeye başladıktan sonra yapacağınız egzersizler sayesinde kilo vermeyi başarabilirsiniz kısa sürede.

  kilo-verdiren-hareketler-.jpeg

  Kilo vermenize yardımcı olması amacıyla evde yapabileceğiniz egzersizlerin bazılarını hiç bir egzersiz aletine veya ağırlığa ihtiyaç duymadan yapabilirsiniz. Eğer bir miktar bütçe ayırmaya karar verirseniz, yapacağınız egzersize göre ağırlık, plates topu, yoga matı gibi aksesuarlar edinebilirsiniz.

  Ayrıca en güzel spor yürüyüş olarak da gösteriliyor hem kolay hem temiz hava ile birlikte yürüyüş yapmanız sizi ideal kilonuza ulaştıracaktır.Bunun yanı sıra yürüyüş sonrasında evinizde yapacağınız bazı egzersizler bulunuyor bu egzersizleri öğrenebilir belirli sürelerde bu hareketleri yapabilir zayıflamanıza katkıta bulunabilirsiniz.


  Günde 30 dakika yürüyüş yaptıktan sonra evinizde 15 dakika yer hareketleir mekik ve bacak hareketleri ile günlük spor ihtiyacınızı tamamlamış olacaksınız.Ve bu sayede istenmeyen kilolalarınızı çok çabuk vereceksiniz.