Kilo Vermek İçin Evde Neler Yapılabilir?

'Sağlıklı Yaşam' forumunda Yasemin tarafından 8 Mar 2014 tarihinde açılan konu

 1. Kilo Vermek İçin Evde Yapılabilecek Egzersizler
  Kilo vermek için evinizde belirli bir kaç hareket yapmanız yeterli olacaktır.Öncelikle kilo vermek istediğinizden emin olun ve günde yarım saatinizi kendinize ayırın göreceksiniz kısa sürede evinizde kilo vermeyi başaracaksınız.

  Kilo vermenize yardımcı olması amacıyla evde yapabileceğiniz egzersizlerin bazılarını hiç bir egzersiz aletine veya ağırlığa ihtiyaç duymadan yapabilirsiniz. Nasılmı oldukça basit yapmanız gereken hareketler.İşte size önerebileceğim hareketlerden bazıları;

  Öncelikle mutlaka ısınma hareketleri ile başlamalısınız spor yapmaya bunun için yürüyüş oldukça ideal olacaktır.Karın yağlarınızdan kurtulmak için yapmanızı önericeğim egzersizlerden ilki elbetteki mekik çemek uzanın bacaklarınıız biraz kıvırın yukarıya doğru sabit bir noktaya bakın ve yapabildiğiniz kadar setler ve sıkıştırmalar halinde mekik çekmeyi tamamlayın.

  Yine bu pozisyonda iken ayaklarınızı ve kollarını aynı anda sağa sola çekebilirsiniz.Bacaklarınızla psikler sürebilirisniz ayrıca makas yapabilirsiniz açıp kapatarak.

  Son olarak sizlere önereceğim hareket ise hem karın kaslarınızı güçlendirecek hem yağ yakımınızı hızlandıracaktır.Ayaklarınızı yere koymadan yukarıda tutmayı deneyin karın kaslarınızı iiyice sıkın ve bu hareketi yapabildiğiniz kadar yapın..
   
Yükleniyor...