Kilo Almak İstemiyorum Diyorsanız Mutlaka Okuyun

'Sağlıklı Yaşam' forumunda Yasemin tarafından 6 Aralık 2013 tarihinde açılan konu


  1. Kilo problemi olan bayanlar ve beyle riçin harika zayıflama önerileri sunacağız.Özellikle istedikleri kiloya erişmek için birçok zorluğa katlandıp fazla kilolarını veren dhaa sonra dikkat etmedikleri için yeniden verdikleri kiloların daha fazlasını alanlar için öneriler.

    kilo-almamak-icin-.jpeg

    Uzmanalr diyet yaparak zayıflayan kişilerin hemen diyeti bırakır bırakmaz dileidikleri gibi yiyip içmelerinin skaıncalı olduğunu söylüyorlar.Özellikle uzun süreli diyet sonrasında ideal kiloya ulaşan kişiler diyet sonrasında birdne bire eskisi gibi hiçbirşey ayırt etmeksizin yiyip içmeye başlarlar bu nedenle verilen fazla kilolar yeniden alınır.

    Eğer zorlukları başarmış istediğiniz kadar kilo vermişseniz sonrasında dikkatli olmalısınız.Diyetteymiş gibi olmasa bile az yemeye özen gösterin ayrıca kalorisi düşük besinleri tercih edin.Bol su için asitli ve colalı içeceklerden de uzak durmaya devam edin.Dikkat etmeniz gereken bir diğer husu ise spor yapıyorsanız kesinlikle devam etmelisiniz.Öyle birden bire nasılsa kilolarımı verdim diyerek sporu bırakmayın sakın..

    kiloverdiyseniz-geri-almayin-.jpg