Keyfinize göre şarkılar!

'Teknik Yardım' forumunda Pardus tarafından 17 Haziran 2010 tarihinde açılan konu


 1. Eğer ücretsiz olarak ruh halinize uygun şarkılar dinlemeyi seviyorsanız işte güzel bir alternatif
  Stereomood'da dilediğinzi ruh haline uygun şarkılar bir tık uzakta...

  Özellikle bilgisayar başında uzun zamanlar geçiren kullanıcılar için internet radyoları büyük bir nimet. Ücretsiz olarak on binlerce şarkı dinlemenize olanak veren internet radyolarının en başarılı örneklerinden biri Ercan Yaris'in Fizy.com'u. Fizy.com'da şu an için beta olarak uygulanmaya başlanan "mood" yani ruh halinize göre rastgele şarkı dinleme özelliği ise büyük ilgi çekiyor.

  Bu konuda diğer başarılı bir alternatif ise Stereomood. Tamamen mood özelliği üzerine kurgulanmış olan bu web uygulaması, size aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok farklı mood sunuyor. Pazar sabahı, parti zamanı veya arkadaşlarla akşam yemeği gibi isimlerle etiketlenmiş olan bu mood şarkı listeleri arasında hızla istediğinize geçiş yapmak veya durdurup daha sonra dinlemeye devam etmek mümkün. Şarkıları favori listenize eklemeyi tercih ederseniz ise siteye üye olmanız gerekiyor.

  Doğal olarak Streomood'daki şarkıları bilgisayarınıza indiremiyorsunuz ama yine de canınız internetten müzik dinlemek istediğinde tek yapmanız Stereomood 'u ziyaret edip ruh halinize uygun bir etiket seçerek dinlemeye başlamak.
   


 2. Lmn

  Lmn


  Teşekkürler ;)
   


Similar Threads: Keyfinize göre
Forum Başlık Tarih
Teknik Yardım Gizli Dosyaları Nasıl Görebilirim 2 Şubat 2013
Teknik Yardım Klavyedeki Tuşların Görevleri 26 Kasım 2012
Teknik Yardım Yaşa Göre Araç Vergileri 2 Mayıs 2012
Teknik Yardım Klavye Tuşlarının Görevleri Resimli 18 Şubat 2012
Teknik Yardım Görev yöneticisi açılmıyor sorunu 20 Şubat 2011