Kerim Tekin Kimdir Resimleri

'Resimli Konular' forumunda Bloom tarafından 11 Şubat 2009 tarihinde açılan konu


 1. Kerim Tekin, 1975 yılında Erzincan’da dünyaya geldi. Küçük yaşlardan itibaren müzikle ilgilenmeye başladı. Ortaöğrenimi sırasında şan dersleri aldı ve gitar çalmayı öğrendi. Lise yıllarında profesyonel müzik hayatına atıldı ve onyedi yaşında gece kulüplerinde çalışmaya başladı.

  1994 yılında S Müzik’le anlaşarak profesyonel bir ekiple ilk albümünün hazırlıklarına başladı. “Kara Gözlüm” adını taşıyan ilk albümü 1995 yılında müzik marketlerde yerini aldı. Prodüktörlüğünü Halis Bütünley’in yaptığı albümde on şarkı yer aldı. Müzikseverlerin Kerim Tekin’le tanışması ise söz ve müziği Kenan-Ozan Doğulu kardeşlere ait olan “Cici Baba”yla oldu. Albümde pop müzik piyasasının seçkin isimleri biraya geldi. Bir çok şarkı Ozan-Kenan Doğulu, Garo Mafyan ve Zeynep Talu Kurşuncu imzasını taşırken İlhan Şeşen, Yusuf Bütünley, Saro Secikyan ve Fabio Taşel’de söz ve müzikleriyle katıldı albüme. “Kara Gözlüm” gibi romantik şarkılarla dikkatleri çeken Kerim Tekin, hoş görünümü, sempatikliğiyle özellikle gençler tarafından kısa zamanda tanındı ve sevildi. “Kara Gözlüm” le birlikte sahne çalışmaları hızlanan Kerim Tekin, “Haykırsam Dünyaya” adını verdiği ikinci albümünü 1997 yılında çıkardı.


  Türk Pop Müziği, henüz 23 yaşında ki pırıl pırıl, genç bir neferini 28 Haziran 1998 tarihinde trafik kazasında yitirdi.

  Kerim Tekin Resimleri

  kerim tekin 1.jpg kerim tekin 2.jpg kerim tekin 3.jpg
    2. Emeğine sağlık annecim ama ilk resim bence Kerim Tekin değil araya kaynamış daha önce televizyonda yayınlanan bir yarışmada (derecesi ne onu bilmiyorum ama) saman alevi gibi parlayan Barışa benzettim ben ama onun resmide bulunsun elimizde boşver :f106:
    3. Güzel bir sesti
    4. Çok genç yaşta kaybettiğimiz bir sanatçıydı gerçekten.Nur içinde yatsın..
    5. Çok güzel bir sese sahipti..Allah Rahmet eylesin..Nur içinde yatsın..:) Ellerine sağlık Melisacım :f196:
    6. Allah rahmet eylesin ellerine sağlık bloomm
    7. 'Kar beyazdır ölüm' şarkısı hala kulaklarımda Allah rahmet eylesin ölümüne çok üzülmüştüm:(
  Ellerine saglık Bloom anmamızı sagladığın için nur içinde yatsın
    8. evet çok güzel bir sesdi ve çok genç yaşta kaybettik teşekkürler meleğim güzel resimler için emeğine sağlık :f118:
    9. evet barış akarsu gibi genç yasta kaybettik :(
    10. Talihsiz bir kaza sonucu kaybettiğimiz bir sanatçı karbeyazdır ölüm hala zevkle dinlediğim şarkıları arasındadır.Toprağı bol olsun..