Kendi vınn'ını kendin tasarla

'Teknoloji Haberleri' forumunda Sibel tarafından 9 Ocak 2010 tarihinde açılan konu


 1. KENDİ VINN'INI KENDİN TASARLA
  Genç VINN alanlar VINN’larını kendi tarzlarına uygun buldukları karakterlerden birini seçerek kişiselleştirebilecek, ilk 3 ay süresince sadece 39 TL’ye her ay 8 GB internet, 500 SMS ve 100 şarkı hediyesi kazanacak.

  Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, genç olan ve her zaman genç kalan müşterileri için 12 farklı kişiliğe bürünebilen “Genç VINN”ı Turkcell İletişim Merkezleri, anlaşmalı zincir mağazalar ve Turkcell Satış Noktaları’ndan 15 Mart tarihine kadar özel kampanya ile sunuyor.

  12 farklı karakter paketiyle birlikte Genç VINN’a sahip olan Turkcell’liler; sporcu, motorsikletçi, müzisyen gibi birbirinden cazip, rengarenk çizgi karakterlerden kendi tarzına uygun bulduğunu VINN’ına yapıştıracak ve istediği her yerden Turkcell 3G hızıyla internete bağlanacak.​

  İKİ KAT FAZLA İNTERNET KULLANIMI VE SÜRPRİZ HEDİYELER

  Turkcell müşterileri Genç VINN’ı ilk üç ay 4 GB yerine 8 GB internet kullanım hediyesi ile birlikte KDV ve ÖİV dahil ayda 39 TL’ye 24 ay kontratlı teklifle alabilecek. Turkcell’liler, ilk 3 ay 4GB yerine 8GB internet kullanımının yanı sıra, yine üç ay süresince her ay Genç VINN’larıyla kullanabilecekleri 500 SMS ile ceplerine indirebilecekleri 100 şarkı hediyelerine de sahip olacak. “Genç VINN” kampanyası, 15 Mart 2010 tarihine kadar devam edecek.


  [​IMG][​IMG]
    2. Cevap: Kendi vınn'ını kendin tasarla

  bu olayı daha oturtamamışlar söyledikleri kadar hız yok ayrıca heryerdede çekmiyor
    3. Cevap: Kendi vınn'ını kendin tasarla

  evet bencede cekmıyor babam leptop için aldı ama boşuna dosyalar ve tezler cok uzun zamanda gidiyor. Taksiye binip götürsen daha kısa olcak yani.