Kehanet Luluanta karekter özellikleri

'Oyun Bölümü' forumunda Sitem tarafından 30 Aralık 2011 tarihinde açılan konu


 1. Luluanta Sınıf Bilgilendirmesi kehanet  Kehanet Luluanta Sihirbaz sınıfı

  Luluanta - Sihirbaz

  [​IMG]  Luluanta'nın Sihirbaz sınıfı tamamen saldırı üzerinedir. Oyuncunun oyun stiline göre farklı durum puanları edinebilir.

  Karakter, tamamen zeka durum puanı vererek yüksek bir atak gücüne sahip olabilir ancak savunması düşük olacaktır.
  Dengeli bir şekilde bilgelik ve zekaya verir ise büyü puanı kolayca bitmeyecek, vurduğu büyülerin kritik oranı artacak, büyü savunması da güçlenecektir. Ancak fiziksel saldırılara karşı savunmasız kalacak, büyü vuruş hasarı da düşecektir.
  Zeka, bilgelik ve dayanıklılık puanları verilerek karakter hem fiziksel hem de büyüsel defansa sahip olur, ancak vuruşu iyice düşeceğinden tercih edilmez.

  Karakter tamamen atak yeteneklerine sahiptir. Kendi kendine yaşam puanı basabileceği 2 yeteneği vardır. YP harcayarak BP elde edebilir. Bunun dışında ateş, su, rüzgar ve toprak elementlerini kullanarak alan atışları ile düşmana tek atışları vardır.
  Ayrıca düşmanın hareket hızını yavaşlatma, büyü yapma hızını yavaşlatma gibi özellikleri de bulunur.

  Eğer partiye girerse, takım arkadaşlarına da kendine kullandığı YP arttırma ve defans arttırma yeteneklerini kullanabilir.


  Luluanta - Papaz

  [​IMG]


  Papaz karakteri tam anlamıyla bir şifacıdır. Tek başına kasması yerine partilerde destek elemanı olarak yer alması çok daha mantıklıdır. 2 adet saldırı yeteneğine sahiptir. Kalan tüm büyüleri ise kendine ve takım arkadaşlarına savunma ve yaşam puanı vermeye yarar.
  Parti ile çalışacağından savunma yerine büyü puanı genişliğine ihtiyaç duyar. Bu sebepten tamamen bilgelik durum puanı ile karakterden verim alınabilir. İsteğe göre defans ya da saldırı güçlendirmek amacıyla zeka veya dayanıklılık da verilebilir.
  En önemli yeteneklerinden biri hareket hızını arttırmaktır. %'e kadar daha hızlı koşmanızı sağlayabilir. Karanlık ve Işık elementlerine, fiziksel saldırılara karşı savunma duvarları yaratabilir, anlık olarak ve belirli bir süre zarfında kendi / takım arkadaşlarına YP basabilir.  alıntı