Kehanet Gizli Maden

'Oyun Bölümü' forumunda Sitem tarafından 30 Ara 2011 tarihinde açılan konu

 1. Kehanet Gizli Maden yaratıkları  Kehanet Gizli Maden

  Gizli Maden ve bu madene bağlı olan 3 güçlü bölgeyi size tanıtacağız. Gizli maden içerisinde sizleri Goblin canavarları ağırlıkta olmak üzere Yeraltı Kumu Canavarları ve Taş Goblinler bekliyor.

  Zindanların diğer bölgelere istinaden en büyük farkı burada bulunan canavarlar bir önceki bölgelerdekinden daha güçlü ve dayanıklılar.

  Gizli Maden'e girdiğiniz an sizi 38-40-40-44 seviye canavarlar karşılayacaktır. Bu nedenle bu madenlerde hayatta kalabilmek için en az 40-44 seviyeye sahip olmanız gerekmektedir. Asla ama asla bu zindanlara tek başınıza girmeyin.

  Kadim Maden 1. Bölge Burada 40-44 seviye canavarlar sizleri yenilgiye uğratmak için Gizli Madene göre biraz daha zorlayacaktır.
  Özel canavar statüsünde yer alan zindan canavarları güçleriyle ve dayanıklılıklarıyla sizleri şaşırtabilir. Oysa daha 2 kat yukarıya baş düşmanların yanına çıkmadık bile.

  Kadim Maden 2. Bölgede yine canavar gruplarının alt seviyesi 40 üst seviyesi 45-46 olarak karşımıza çıkmaktadır. Vahşilikleri daha da artan bu canavarlar eğer sizi hedef almışlarsa kurtulmanız çok zor.

  Hala hayatta kalmışsanız Kadim Maden 3. Bölgeye ulaşmışsınız demektir. Oyun içerisinde " M " tuşuna basarak haritanızın sağında 2 adet kırmızı işaret göreceksiniz. Sizi bekleyen güçlü düşmanlarınıza ulaşmak için oraya gitmeniz gerekiyor.

  Kadim Maden 3. Bölgede 44-45-46 seviye yaratıklarla çok kez karşılacaksınız. Bu madenlerden hayatta çıkmak için takım arkadaşlarınıza ihtiyacınız olacak.
  Kadim Maden 3. Bölgede başdüşmanlarınız bir ocak bir adette güç kristali. Bu iki kötülük besleyicisini koruyan güçlü canavarların olduğunu unutmayınız.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 14 Oca 2014
 2. Cevap: Kehanet Gizli Maden

  Ben oynuyorum süper oyun gerçekten, ayrıca facebook üzerinden takip ediyorum etkinlik duyuruları falan olacakmış.