Kedilerin Hareketlerinin Anlamları

'Eğitim Merkezi' forumunda Yasemin tarafından 30 Ekim 2013 tarihinde açılan konu


 1. Kedilerin yaptıkları hareketleirn anlamlarını bilenler mutlaka vardır özellikle kedileri çok seven insanlar kedilerin yaptıkları hareketlerle neler anlatmak istediklerini hemen anlayabilirler.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/kedilerin-hareketlerinin-anlamlari-26148.jpg]kedilerin-hareketlerinin-anlamlari-26148[/IMGALT]

  Eğer kediniz size karnını gösteriyorsa;kesinlikle kendini tam bir güven içinde hissettiği anlamına gelen bir harekettir bu.Kediniz keyfinin yerind eolduğunun göstergesidir.


  Eğer fare yürüyüşüne geçmişse ;bulunduğu ortamda tekin olmayan bir şeyler vardır. Korkması söz konusudur kendini güvenli bir ortamda hissetmiyordur.

  Kediniz karanlık yerlere çekiliyorsa;bu hareketiyle keyfinin yerinde olmadığını anlatmaya çalışıyordur sizlere.
  keyfi yerinde değildir.

  Yediği yemeğini ayağı ile kapatmaya çalışıyorsa ;yediği yemek hoşuna gitmiş anlamına gelen bir harekettir bu birazını daha sonrası için saklamak istediğini anlatmaya çalışmaktadır.

  Kediniz pencereden dışarı bakıp uzun uzun miyavlıyorsa :Kedinizin canına yalnızlık tak etmiştir. Oyun oynamak, sosyalleşmek, arkadaş edinmek istediğini anlatmaya çalışmaktadır.

  Kediniz ilginç bir şekilde kulaklarını geriye çekmişse ;korkmuş ya da kızmıştır. İstenmeyen bir şeyi yaptığının farkına varmıştır ya da bir düşman ile karşı karşıya kaldığını anlatmaya çalışıyordur.

   


Similar Threads: Kedilerin Hareketlerinin
Forum Başlık Tarih
Eğitim Merkezi Kedilerin Davranışları Ve Anlamları 29 Ekim 2013
Eğitim Merkezi Kedilerin Kaç patisi Vardır? 6 Haziran 2013
Eğitim Merkezi Kedilerin Bilinmeyen Özellikleri Nelerdir 10 Haziran 2011
Eğitim Merkezi Mısır Mitolojisinde Kedilerin Önemi Nedir 3 Mayıs 2011
Eğitim Merkezi Kedilerin Özellikleri-Kediler Hakkında Bilgi 2 Mayıs 2011